Od jutra w Biedronce koszulka z Kubusiem Puchatkiem! Model z licencją za niecałe 20 złotych

Julia Sześciło
21.04.2021 18:30
Koszulka z Kubusiem Puchatkiem od jutra w Biedronce! Model z licencją za niecałe 20 złotych

Koszulka z Kubusiem Puchatkiem od jutra w Biedronce! Model z licencją za niecałe 20 złotych (fot. shutterstock)

W sieci sklepów Biedronka od jutra będzie można kupić licencjonowane koszulki z postaciami z bajek w świetnych cenach. To modele wykonane z bawełny, które pięknie uzupełnią wiosenne i wakacyjne stylizacje.

Urocze koszulki z postaciami z bajek od jutra w Biedronce 

Koszulki to podstawa w każdej szafie. Szczególnie przydają się wiosną i latem, gdy stanowią bazę dla większości zestawów. Na rynku jest ich cała masa. Jedni preferują jednolite modele, inni T-shirty z nadrukami. Koszulki to jednak łatwy i świetny sposób na wyrażanie siebie, do czego mocno zachęcamy. Moda może stać się wtedy niesamowitą przyjemnością, nie tylko funkcjonalnością. Do takiej zabawy przydadzą się koszulki z Biedronki. Od jutra, w tej popularnej sieci sklepów, będzie można znaleźć modele z postaciami z bajek - Kubusiem Puchatkiem, Myszką Miki i Myszką Minnie w świetnej cenie. 

KoszulkaKoszulka fot. shutterstock

Oryginalne koszulki damskie w Biedronce za grosze

Główną zaletą kupowania ubrań w hipermarketach jest ich cena. Często wyprzedawane są w nich modne modele za grosze. Od jutra taka okazja będzie w Biedronce - oryginalne koszulki z nadrukami  będzie można kupić za jedyne 19,99 złotych.

Koszulka BiedronkaKoszulka Biedronka fot. biedronka.pl

Piękne koszulki damskie z wyprzedaży w okazyjnych cenach znajdziesz na Avanti24.pl!

Koszulki z nadrukami - pomysły na stylizacje 

Koszulki z nadrukami to nie tylko świetny sposób na wyrażanie siebie, ale też wdzięczny element do tworzenia modnych stylizacji. Idealną parę tworzą z jeansowami ubraniami i szortami, ale polecamy je nosić je też na nieco mniej oczywiste sposoby. Cudownie wyglądają do marynarek, ołówkowych spódnic i kolorowych spodni. Pięknie przełamują też elegancję materiałowych spodni, koszul i szpilek

 

Zobacz też: modne sneakersy na wiosnę, które pięknie uzupełnią stylizacje z koszulkami z nadrukami!