Chiara Ferragni wie, jak wyglądać stylowo na home office. Ubrania jej marki pokochały kobiety na całym świecie

Paulina Żmudzińska
19.10.2020 15:38
Chiara Ferragni

Chiara Ferragni (Instagram @chiaraferragni)

Chiara Ferragni to nie tylko najpopularniejsza i najbardziej wpływowa blogerka na świecie, ale także to nazwa marki należącej do influencerki. Ubrania i dodatki tej frmy cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, także w Polsce. Wybrałam same modowe perełki, które mogą pomóc ożywić tę szarą rzeczywistość!

Bluzy z kolekcji Chiara Ferragni

Co charakteryzuje markę Chiara Ferragni? Oprócz soczystych kolorów i charakterystycznych zdobień warto wspomnieć o materiałach bardzo dobrej jakości. Brand nie rezygnuje z pastelowych barw, także jesienią, co dodatkowo wprowadzi odrobinę świeżości w naszych stylizacjach w tym ponurym, deszczowym okresie. Wiele z nas na home office stawia na wygodne ubrania. Bluzy to obecnie totalny must have, którego jeszcze rok temu nikt się nie spodziewał. W kolekcji marki znajdziemy modele z i bez kaptura, które świetnie będą komponowały się nie tylko z jeansami lub dresami, ale także ze spódnicami.

 

Spodnie na home office

Niesłabnącą popularnością cieszą się dresy, które w 2020 roku przeżywają swój prawdziwy renesans. Do tej pory kojarząc się wyłącznie z wygodnym strojem po domu lub na siłowni, dziś nosimy je niemal wszędzie! W kolekcji Chiara Ferragni znalazły się spodnie, które m.in. pozwolą nam stworzyć supermodne w ostatnim czasie total looki. Do sprzedaży trafiły także modele, dzięki którym będziemy mogły poczuć się modnie i przede wszystkim wygodnie podczas  czasu spędzonego na home office.

 

Wygodne ubrania po domu

Podczas home office najczęściej rezygnujemy z eleganckich bluzek (chyba, że czeka nas wideokonferencja z szefem). W tym sezonie prawdziwą furorę robią T-shirty. Liczy się nie tylko ich jakość, ale także design. W końcu we własnym domu możemy pozwolić sobie na odrobinę modowego szaleństwa. Z kolekcji Chiara Ferragni możemy wybrać nie tylko te z ciekawymi printami, ale także z aplikacjami, które są znakiem rozpoznawczym firmy. Blogerka sama chętnie łączy je ubraniami od największych domów mody tworząc w ten sposób look nie tylko na co dzień, ale również na wielkie wyjścia.

Chiara Ferragni w T-shircie marki Chiara Ferragni CollectionChiara Ferragni w T-shircie marki Chiara Ferragni Collection Instagram @chiaraferragnicollection / Visciolafashion.com

Komentarze (2)
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 4 razy 4

  Paulina Żmudzińska- perełko- naucz się ty pisać poprawnie po polsku "ale także to nazwa marki ", "must have, brand, home office, printami".

 • algreg

  0

  Paulina przestań bełkotać w pseudo- nowomowie pisz po polsku dzbanie dziennikarski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX