Tu i teraz by Cajmel - najnowsza kampania Renee z udziałem Karoliny Ościk-Alamy

Joanna Szczurek
22.09.2020 15:44
Tu i teraz by Cajmel

Tu i teraz by Cajmel (Renee)

Kampania Renee Tu i Teraz by Cajmel utrzymana jest w tajemniczości, lekkości, przemyśleniach. Ma zmuszać do refleksji, pozwolić odbiorcy chwytać chwile, zatrzymać się i być Tu i Teraz. Bo Teraz jest ważne i Twoje. Szczególnie w dzisiejszych czasach, w których czas pędzi nieubłaganie, a świat skupia się na pędzie pracy i życia. Warto zatrzymać się, poczuć, zgłębić się i poznać siebie.

Tu i teraz by CajmelTu i teraz by Cajmel Renee

Tutaj znajdziesz więcej ubrań marki Renee.

W najnowszej kampanii Renee o nazwie „Tu i teraz by Cajmel” wzięła udział Karolina Ościk-Alama znana jako Cajmel. To influencerka, którą na Instagramie obserwuje niemal 150 tys. fanów. Właśnie ona wpasowuje się w klimat kampanii stworzonej w pięknej scenerii Bieszczad. Kolekcja jest utrzymana jest w klimacie vintage. Znajdziemy w niej golfy, mięsiste swetry, szerokie spodnie z wysokim stanem, ovesizowe płaszcze, botki z kwadratowym noskiem czy ciężkie buty workery.

Kampania Tu i Teraz by Cajmel przedstawia kolekcję, która jest nową, jesienną wersją klasycznych pasteli. To przede wszystkim modne kolory ziemi, delikatne dla skóry materiały, łączenie matowości z połyskiem, luźne i wygodne fasony oversize. Niektóre materiały użyte w kolekcji mają widoczną fakturę.

Nowa kolekcja ReneeNowa kolekcja Renee Renee