Kolorowe legginsy i dresy - komplety, które umilą obowiązkowy home office

Agata Zielińska
27.03.2020 16:00
Legginsy

Legginsy (Fot. www.instagram.com/2skin_official)

W co sie ubrać w czasach obowiazkowego home office? W coś wygodnego, a zarazm stylowego. Sportowy komplet składajacy się z legginsów i topu w kwiaty, a może dresowe spodnie i bluza? Mamy propozycje, w których będziesz sie czuła i wyglądała ładnie, a do tego zawsze będziesz gotowa do joggingu! Zaczynamy przegląd!

Legginsy z kwiatowym printem do ćwiczeń i nie tylko

Legginsy to ulubione spodnie kobiet do ćwiczeń, ale i do wykonywania domowych obowiązków. W czasach obowiązkowego home office zastępują nam sukienki, eleganckie koszule, marynarki i spódnice, natomiast stylowe kapcie, to alternatywa dla czółenek. Sportowe komplety, które wybrałyśmy pomogą wam stworzyć total look, są modne i stylowe. Dzięki nim przekonasz się, że dres to strój idealny nie tylko na siłownię lub poranny jogging, ale także na co dzień. Poniższe komplety są na tyle uniwersalne, że możesz w nich pracować, wykonywać domowe obowiązki, zaliczyć codzienne ćwiczenia i wyjść do sklepu. To tylko kilka powodów, dla których warto mieć przynajmniej jeden taki komplet, choć jesteśmy pewne, że znajdą się tu fanki dresu, który mają komplet na każdy dzień tygodnia. 

 

Dresowe komplety - idealne na obowiązkowy home office

Wygodne dresy są ponadczasowe! Zakładamy je, gdy mamy gorszy dzień, gdy chcemy poleniuchować przed telewizorem, gdy zabieramy się za wiosenne porządki, na trening, na spacer z dzieckiem lub pupilem. Tym, że są tak ciepłe, wygodne i przyjemne w dotyku zjednały sobie kobiety na całym świecie. Modny dres potrafi także zmotywować do aktywności fizycznej. Kobiety swoją przygodę ze sportem często rozpoczynają swoją przygodę ze sportem kupując komplet dresów - potem już muszą go włożyć i zacząć ćwiczyć, skoro już wydały na niego pieniądze - to szkoda, że leżał w szafie. Naszym zdaniem każda okazja jest dobra, by kupić sobie taki modny komplet. 

Kolorowe LegginsyKolorowe Legginsy Fot. www.instagram.com/elegrina_pl