Jakie spodnie wybrać, by podkreślić pupę? Jeansy z efektem push-up

Agata Zielińska/DZ
03.03.2020 16:15
Jeans z efektem push up

Jeans z efektem push up (Fot. Shutterstock)

Dopasowane spodnie podkreślają nogi, ale mają jedną wadę - spłaszczają pośladki! Jeśli nie lubisz tego efektu, warto wybierać modele jeansów push- up! Wymodelują, uniosą i optycznie powiększą to co trzeba! Takie spodnie znajdziesz w sieciówkach, m.in. w Mohito i Reserved. Prezentujemy je w naszym zestawieniu.

Jeansy z efektem push up

Jeśli nie chcesz, by robienie przysiadów i ćwiczeń modelujących pupę poszło na marne - wybierz spodnie z efektem push-up! Dopasowane spodnie nie muszą zniekształcać kobiecych kształtów! Wręcz przeciwnie - powinny je podkreślać. Jeśli nie masz jeszcze w swojej szafie spodni z efektem push-up, musisz nadrobić zaległości! Podobnie jak biustonosz z wypełnieniem push-up ma za zadanie podnosić i eksponować piersi, tak spodnie z efektem push-up modelują i uwydatniają pupę. Wybrałyśmy kilka modeli jeansów. Ich ceny nie różnią się od tych, jakie mają standardowe spodnie, a różnica w efekcie jest ogromna! 

Jeansy slim fit z efektem push-up

Jeansy slim fit to rodzaj bardzo dopasowanych spodni, które zachowują się niczym bielizna wyszczuplająca! Sprawiają, że nadprogramowe kilogramy i wszelkie mankamenty dolnej partii ciała stają się niewidoczne. Jeśli lubisz ubrania, które podkreślają sylwetkę, unikaj spodni typu biodrówki i przerzuć się na modele z wysokim stanem, które dodatkowo podkreślą talię. W poniższym zestawieniu znajdziesz wybrane przez nas propozycje. 

Jeansy z efektem push-up Fot. Shutterstock

Jeansy z efektem push upJeansy z efektem push up Fot. Shutterstock

Więcej o: