Eleganckie i praktyczne torebki z nowej kolekcji Reserved

Agata Zielińska/DZ
29.01.2020 14:14
Wiosenna kolekcja Reserved została stworzona zgodnie z hasłem "mniej znaczy więcej". Dotyczy ono nie tylko ubrań, ale także akcesoriów i dodatków. Przygotowałyśmy zestawienie eleganckich i wyrazistych torebek z aktualnej kolekcji Reserved, które trafiają zarówno w gusta minimalistek jak i maksymialistek.

Poręczne torebki z polskiej sieciówki

Klasyczne i bardzo kobiece - takie właśnie są torebki z nowej kolekcji Reserved. Poręczne listonoszki (najmodniejsze półokrągłe) oraz pojemne shopperki cechuje prostota. Stworzone zostały z myślą o prawdziwym życiu i potrzebach kobiet, które najważniejsze rzeczy chcą mieć zawsze pod ręką. Zaletą całej kolekcji wiosennej jest zdrowe podejście do stylu eko, wygoda nowych modeli i świetna jakość materiałów. Wybrałyśmy najpiękniejsze zdaniem redakcji modele, idealne na wyjątkowe okazje i wieczorne uroczystości. Do gustu szczególnie przypadły nam te na złotym łańcuszku. Połączenie czerni i złota to sprawdzony przepis na look w stylu glamour. 

 

Modne listonoszki:

Eleganckie i pojemne torebki Reserved

Jakie torebki będą modne w 2020 roku? Praktyczne, kobiece i eleganckie. Modele XXL to najmodniejsze propozycje do pracy i na co dzień. Są lekkie, bez problemu pomieszczą najważniejsze rzeczy. W pojemnych torebkach również widać trend polegający na  łączeniu czerni ze złotymi detalami. Wysokie torebki w kształcie prostokąta niedługo będą nosiły wszystkie kobiety. Zaletą torebek z tej polskiej sieciówki są przede wszystkim ekomateriały i ponadczasowy design. 

Eleganckie i pojemne torebkiEleganckie i pojemne torebki Fot. Reserved

Pojemne torebki, które przypadną do gustu nowoczesnym kobietom: