Modne okulary przeciws這neczne na lato. Wybra造鄉y najlepsze modele

Paulina Bukarewicz
19.06.2019 14:30
okulary przeciws這neczne

okulary przeciws這neczne (mat. partnera)

Na dworze jest coraz bardziej upalnie, a s這鎍e 鈍ieci prawie ka盥ego dnia. Okulary przeciws這neczne s wi璚 niezb璠ne. Je郵i ich jeszcze nie macie, albo nie wiecie jakie wybra, to mamy dla was kilkana軼ie propozycji modnych okular闚 przeciws這necznych.

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban 

Okulary przeciwsłoneczne Ray- BanOkulary przeciwsłoneczne Ray- Ban @rayban instagram

Ray-Ban to światowy lider rynku okularów w segmencie premium i zdecydowanie najlepiej sprzedająca się marka okularów na świecie. Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban łączą w sobie wysoką jakość z prostotą oraz ekstrawagancję z elegancją. Wybierz najmodniejsze lub klasyczne oprawki, soczewki i kolory, znajdź model, który najbardziej odpowiada twojemu stylowi. Te popularne i kultowe już okulary nosili m.in. Tom Cruise (w filmie Top Gun), George Michael (z zespołu Wham!), Bob Dylan, Blues Brothers (John Belushi i Dan Aykroyd) z filmu The Blues Brothers , Sylvester Stallone w filmie Cobra, a także Michael Jackson na przestrzeni wielu lat nosił wiele modeli tej firmy. 

W trakcie upalnych, letnich dni, jednym z podstawowych akcesoriów towarzyszących nam, zarówno w drodze do pracy, jak i na egzotycznej plaży, są okulary przeciwsłoneczne. Dla damskiej części użytkowniczek zazwyczaj praktyczny wymiar dodatków musi iść w parze z ich wizualnymi walorami.

Okulary przeciwsłoneczne - lenonki 

Modelka Gigi Hadid w okularach przeciwsłonecznych - lenonkach,Modelka Gigi Hadid w okularach przeciwsłonecznych - lenonkach, @optika.occhiali instagram

Okulary „hippie”, znane powszechnie pod nazwą „lenonki”, są uważane za jedne z najchętniej noszonych modeli na całym świecie. Nietuzinkowe okrągłe oprawki zawdzięczają swą popularność brytyjskiemu muzykowi - Johnowi Lennonowi. Okrągłe oprawki doskonale pasują do stylu hippie oraz boho, nad ich wyborem powinny się zastanowić osoby o owalnej, trójkątnej lub kwadratowej twarzy. Lenonek, zarówno w wersji okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych "zerówek" z filtrem UV, powinny unikać osoby mające twarz okrągłą. Okulary ukochane przez Johna Lennona powracają w ostatnich latach w przeróżnych wariantach kolorystycznych oraz w zupełnie odświeżonym charakterze. Okulary przeciwsłoneczne lenonki nosi obecnie dużo osób, ponieważ się bardzo modne i nadają każdej stylizacji wyjątkowy charakter. 

Okulary przeciwsłoneczne z kwadratowymi oprawkami

Okulary przeciwsłoneczne z kwadratowymi oprawkamiOkulary przeciwsłoneczne z kwadratowymi oprawkami @beluttieyewear instagram

Dobrze dobrane okulary mogą stać się ozdobą, modnym uzupełnieniem twojej stylizacji. Wystarczy dopasować je do kształtu twarzy, aby wyglądać oszałamiająco! Okulary przeciwsłoneczne z kwadratowymi oprawkami będą pasowały osobom z okrągłą twarzą. Kupując okulary pamiętaj, że dobierając odpowiedni model, możesz optycznie wyszczuplić twarz. Zrezygnuj z oprawek okrągłych, postaw na te klasyczne - prostokątne, zwężane ku dołowi oraz te z ostrymi kątami. Modny tego lata "koci" kształt również powinien do ciebie pasować. Pamiętaj, aby wybierać wąskie oprawki w ciemnych kolorach i z grubymi zausznikami. Klasyczne okulary z kwadratowymi oprawkami również sprawdzą się znakomicie. 

Wi璚ej o: