Kuloty - modne spodnie na każdą porę roku

Spódnico-spodnie do połowy łydki swoje największe triumfy święciły w latach 90. Parę lat temu wróciły na dobre stając się zarazem jednym z najpopularniejszych trendów. Wybrałyśmy najpiękniejsze spodnie kuloty, które z pewnością przypadną do gustu niejednej kobiecie.

KulotyKuloty Materiały prasowe

Spodnie kuloty: dla kogo

Kuloty to spódnico-spodnie o szerokich nogawkach sięgających najczęściej do połowy łydki. Niemal każda kobieta, niezależnie od sylwetki, wieku czy rozmiaru może dobrze prezentować się w tego typu spodniach. Kuloty świetnie wyglądają z balerinami i trampkami, a także butami na obcasie. 

W kulotach znakomicie prezentują się kobiety o chłopięcej budowie ciała. Tego typu spodnie sprawiają, że ich ciało nabiera kobiecych kształtów. Masz szerokie uda i chciałabyś zakryć ten mankament? Kuloty to także spodnie idealne dla ciebie.

Sprawdź - kuloty Reserved!

Spodnie kuloty możesz wykorzystać w różnych zestawachSpodnie kuloty możesz wykorzystać w różnych zestawach http://stylecaster.com/ mat. partnera

Jak nosić kuloty 

Do czego najlepiej nosić kuloty? Świetnie wyglądają zarówno w wersji eleganckiej połączone z koszulą i butami na obcasie, jak i codziennej - z koszulką i trampkami. Chcesz podkreślić talię? Bluzkę włóż do środka. Kuloty świetnie prezentują się również z sandałkami z paskiem wokół kostki. 

Kuloty sprawdzą się także do pracyKuloty sprawdzą się także do pracy Stylizacja http://aloveisblind.tumblr.com/ mat. prasowe

Dlaczego podeszwa szpilek Louboutin jest czerwona?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.