Zabawa formą - ciekawe stylizacje na jesień

Magdalena Ławreniuk
29.08.2016 14:30
Elisabetta Franchi na jesień

Elisabetta Franchi na jesień (www.avanti24.pl)

Uciekamy przed nudą i stawiamy na zestawy z elementami garderoby o ciekawym kształcie. Odkryj razem z nami ciekawe modele ubrań i stwórz niecodzienne stylizacje.

Ze spodniami

Do pierwszego zestawu wybrałyśmy szerokie spodnie z rozszerzanymi nogawkami oraz bluzkę z ciekawym wiązaniem marki Elisabetta Franchi . Wybrałyśmy także ciepły, dwurzędowy płaszcz oraz kremowe botki z wycięciem. Dodatkami są srebrne kolczyki oraz kopertówka. Taka stylizacja świetnie sprawdzi się do pracy, jest zgodna z zasadami dress code, a jednocześnie zaskakuje swoją formą.

Zabawa formąZabawa formą www.avanti24.pl www.avanti24.pl

Z sukienką

Kolejna stylizacja składa się z asymetrycznej sukienki w kolorze intensywnej czerwieni oraz żakietu z falbanowym marszczeniem. Wybrałyśmy także długi, biały płaszcz. Postawiłyśmy na złote dodatki - torebkę na ramię oraz szpilki. Dobrym dodatkiem jest także naszyjnik, który podkreśli dekolt sukienki.

Zabawa formą w jesiennych stylizacjachZabawa formą w jesiennych stylizacjach www.avanti24.pl www.avanti24.pl

Ze spódnicą

Ostatnia stylizacja na jesień składa się z niezwykłej spódnicy marki Elisabetta Franchi oraz koszuli z wiązaniem na szyi. Dobrałyśmy także modne botki z wycięciami oraz ciepły płaszcz. Do zestawu dołączyłyśmy także niewielką torebkę na ramię i bransoletkę o prostym kształcie.

Jesienne stylizacjeJesienne stylizacje www.avanti24.pl www.avanti24.pl

Odkryj także inne modele ubrań

Więcej spódnic znajdziesz w sklepie Avanti

Więcej o: