Trzy stylizacje inspirowane modą uliczną

Magdalena Ławreniuk
31.07.2016 15:00
Stylizacje z mody ulicznej

Stylizacje z mody ulicznej (www.avanti24.pl)

Inspiracje są wokół nas, możemy zachwycać się przyrodą, malarstwem, najnowszymi pomysłami ulubionych projektantów, ale także zwykłymi ludźmi, których mijamy każdego dnia. Dzisiaj przygotowałyśmy dla Was trzy zestawy zaczerpnięte z mody ulicznej.

Modnie i wygodnie

Pierwszy zestaw składa się z modnej w tym sezonie bieliźnianej sukienki i czarnego żakietu. Dobrałyśmy także wygodną i dosyć pojemną torebkę na ramię. Dodatkiem, który podkreśla całą stylizację są srebrne trampki i biżuteria, na przykład kolczyki. Doskonale będzie wyglądać także dopasowany manicure.

Stylizacje inspirowane modą ulicznąStylizacje inspirowane modą uliczną www.avanti24.pl www.avanti24.pl

Total look we wzory

Paski są ponadczasowym i uniwersalnym zdobieniem, które świetnie sprawdza się na różnorodnych ubraniach i pasuje do wielu stylów ubierania. Tym razem postawiłyśmy na total look w tym wzorze. Nasz wybór padł na spodnie i bluzkę wykonane z tego samego materiału, które zestawione ze sobą tworzą swojego rodzaju kostium. Wybrałyśmy jasną torebkę oraz biżuterię. Stawiamy także na sandały na obcasie.

Total look we wzoryTotal look we wzory www.avanti24.pl www.avanti24.pl

Intensywny kolor

Ostatni zestaw składa się z pomarańczowych spodenek o przedłużonym kroju oraz czarnej bluzki z obniżoną linią ramion i koronkową falbaną w hiszpańskim stylu. Tym razem postawiłyśmy na wygodne, białe trampki Vans . Kolejnym kolorowym akcentem jest pomarańczowa torebka na ramię. Na zimniejsze dni polecamy tę stylizację z jeansową kurtką.

StylizacjeStylizacje www.avanti24.pl www.avanti24.pl

Sprawdź także inne modele ubrań

Więcej bluzek znajdziesz w sklepie Avanti

Więcej o: