Jak ubierają się polskie WAGS? Ubrania od projektantów kontra sieciówki

Agnieszka Kosińska
Polskie WAGS są piękne, młode i bardzo utalentowane. W dodatku mają wymarzone życie u boku piłkarzy grających w najlepszych klubach świata. A jaki jest ich styl? Projektanci kontra sieciówki, czyli jak ubrać się jak WAGS nie wydając fortuny.

WAGS, czyli Wives And Girlfriends

 

Określenie WAGS funkcjonuje w mediach nie tylko angielskich, skąd wywodzi się skrót 'Wives And Girlfriends'. Obecnie nazywane są tak żony i dziewczyny sportowców. Nasze polskie WAGS również doczekały się zaistnienia w mediach. Anna Lewandowska, Sara Mannei-Boruc, czy Marina Łuczenko-Szczęsna to nie tylko piękne i młode partnerki naszych piłkarzy, ale bizneswomen i spełniające się w swoich pasjach kobiety. Nie można jednak nie wspomnieć o ich drogich torebkach i ubraniach wprost od projektantów. Prześledziłyśmy styl żon znanych piłkarzy i spróbowałyśmy je odtworzyć nie wydając fortuny.

Anna Lewandowska - mistrzyni sportowej elegancji

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pinterest.com / materiały partnerów pinterest.com / materiały partnerów

Anna Lewandowska to najbardziej popularna WAGS polskiego showbiznesu. Zdecydowanie nie można jej zarzucić promowaniu się na nazwisku męża. Anna jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym. Ponadto, jest specjalistą ds. żywienia oraz motywacją dla wielu kobiet, które dążą do perfekcyjnej sylwetki. Oprócz płyt treningowych na swoim koncie ma również książki o zdrowym odżywianiu. Jej styl to połączenie sportowej elegancji. Uwielbia czerń, szarości i oliwkowy odcień khaki. Lubi również eksponować swoje wyrzeźbione ciało. To prawdziwa perfekcjonistka we wszystkich dziedzinach.

Sara Mannei-Boruc - miłośniczka 'high fashion'

Sara Mannei-BorucSara Mannei-Boruc http://sinbymannei.com/ / materiały partnerów http://sinbymannei.com/ / materiały partnerów

Sara Mannei-Boruc to miłośniczka mody. Żona Artura Boruca ma niebanalne wyczucie stylu i trendów. Jej stylizacje są eleganckie niczym z pokazów 'high fashion", jednak równie często można ją zobaczyć w nieco luźniejszych zestawach. Od kilku lat prowadzi wraz z siostrami bloga modowego oraz od niedawna sklep z autorską biżuterią.

Marina Łuczenko-Szczęsna - uroda i talent

Marina ŁuczenkoMarina Łuczenko pinterest.com/ materiały partnerów pinterest.com/ materiały partnerów

Marina Łuczenko-Szczęsna zaistniała w polskim showbiznesie występując w serialach. Jednak największą pasją Mariny jest muzyka. Swój pierwszy album wydała w 2011 r. Kilka miesięcy temu mogliśmy posłuchać jej singla z nowego krążka. Marina lubi dziewczęce stylizacje, które świetnie komponują się z jej delikatną urodą. Małżonka Wojtka Szczęsnego równie często pokazuje się w bardziej kobiecych zestawach, w których wygląda rewelacyjnie.

Więcej sukienek w stylu polskich WAGS znajdziesz w naszym sklepie Avanti24.pl

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.