Styl boho i hippie - dobierz ubrania idealne do stylizacji

Magdalena Ławreniuk
Jak zawsze na sezon wiosna-lato powraca nasze uwielbienie dla stylizacji boho i hippie. Stawiamy na motywy kwiatowe, miękkie, zamszowe tkaniny, wiązania i frędzle. Specjalnie dla Was przygotowałyśmy przegląd takich ubrań, sprawdźcie i odkryjcie najciekawsze modele.

Szalone lata 70.

Rewolucja młodych, hasła pokoju i miłości, kolorowe stylizacje i wolność - z tym kojarzymy głównie hipisów. Dzieci kwiaty zmieniły postrzeganie świata i wyznaczyły styl ubierania w świecie mody, który jest popularny do dziś, a szczególnie chętnie sięgamy po niego w sezonie wiosna-lato . Wyznacznikami sposobu ubierania boho i hippie są motywy kwiatowe , oryginalne wzory i efekty zdobienia tkanin - na przykład batik, kolorowe połączenia i ozdoby - frędzle, rzemyki.

Najpiękniejsze modele ubrań

Do gustu bardzo przypadła nam sukienka z wiązanym dekoltem wykonana z miękkiej tkaniny. Świetnym ubraniem są także luźne, bardzo wygodne spodnie, z cienkiego, lekkiego materiału - idealne na ciepłe dni. Elementem garderoby, która wraca właśnie do łask i jest niesamowicie popularny są dzwony, czyli spodnie rozszerzane ku dołowi. Na uwagę zasługują także kamizelki ozdobione frędzlami, które pasują do stylizacji boho i hippie na każdą porę roku.

Kilka wskazówek do stylizacji boho i hippie

Zastanawiasz się, jak skomponować swój ubiór w stylu dzieci kwiatów? Możesz postawić na hippie total look i całkowicie podporządkować się stylowi lat 60. i 70. lub zainspirować się i postawić na mocny, charakterystyczny dla tego stylu akcent, przenieść go do innej stylizacji. Oba rozwiązania są naszym zdaniem świetne. Pamiętaj, że styl boho i hippie nie ma żadnych zasad i panuje w nim całkowita wolność wyboru - to jedyny rodzaj stylizacji , gdzie kompletnie odmienne wzory idealnie do siebie pasują.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.