Fryzjer Kim Kardashian i Jennifer Lopez zdradza sekrety fryzur w stylu gwiazd. Tego koczka zrobisz w kilka chwil!

Paulina Żmudzińska
18.01.2022 12:30
Jennifer Lopez i Chris Appleton / Chris Appleton i modelka

Jennifer Lopez i Chris Appleton / Chris Appleton i modelka (Instagram @chrisappleton1 / Screen TikTok Chrisappleton1)

Chris Appleton to wieloletni fryzjer Kim Kardashian, Dua Lipy oraz Jennifer Lopez. Stylista rozpoczął właśnie działalność na TikToku, gdzie zdradza sekrety spektakularnych, a jednocześnie łatwych do wykonania fryzur w stylu największych gwiazd Hollywood. Zrobienie niektórych z nich zajmuje moment!

Hollywoodzkie gwiazdy zachwycają starannie ułożonymi fryzurami nie tylko na czerwonym dywanie, ale również w codziennym życiu. Nie jest tajemnicą, że za wygląd celebrytów odpowiada sztab specjalistów, którzy współpracują z nimi na co dzień. Jednym z nich jest Chris Appleton, który od ponad dekady czesze Kim Kardashian, a także Jennifer Lopez. Stylista fryzur zdradza triki, które sam wykorzystuje, na TikToku. Oto nasze TOP 3:

  • Niezobowiązujący koczek – jednym z najpopularniejszych filmików Chrisa Appletona jest instruktaż wykonania uroczego koczka w lekkim nieładzie. Fryzjer zdradził, że fryzura ta sprawdzi się nie tylko na grubych, ale także cienkich włosach. Jak ją zrobić? Najpierw podziel włosy na dwie równe części, zostawiając na środku głowy przedziałek. Z tyłu, lekko poniżej czubka, zwiąż włosy z obu stron, tak aby stworzyły niestaranne koczki, a część kosmyków wystawała delikatnie poza nie. Następnie skrzyżuj ze sobą powstałe części, a wystające włosy upnij wokół tak, aby ukryć wystające gumki do włosów. Nie zapomnij o lakierze do włosów. W ten sposób zabezpieczysz i usztywnisz fryzurę. A co z małymi włoskami, które, które dopiero zaczęły rosnąć, czyli tzw. baby hair? W ich ułożeniu pomoże szczoteczka do zębów. Wystarczy, że wygładzisz je, tak, aby opadały na czoło i boki.
  • Zwiększenie objętości włosów w stylu starego Hollywood – w tym przypadku przyda ci się spray zwiększający objętość włosów, gruba, okrągła szczotka i suszarka. Zbierz grzywkę i oddziel od reszty włosów. Spryskaj ją u nasady przygotowanym preparatem. Następnie nawijaj pasma włosów na grubą szczotkę, wyciągając je do góry, a na koniec zawiń wokół niej grzywkę i przez chwilę ją susz. Na sam koniec delikatnie odkręć włosy ze szczotki i ułóż je na jeden z boków.
  • Wysoki, gęsty kucyk – okazuje się, że efektowny kucyk to nic trudnego. W dodatku nie musisz mieć grubych i gęstych włosów, aby zdecydować się na tego typu fryzurę. Chris Appleton radzi, by zaczesać włosy do tyłu, a później podzielić je poziomo na mniej więcej dwie równe części. Górną zwiąż elastyczną gumką, na wysokości, na której docelowo ma znaleźć się kucyk. Pozostałe włosy ponownie podziel (tym razem na trzy części). Dwie, które znajdują się po zewnętrznych stronach, unosimy do góry i wiążemy je, krzyżując nad powstałym wcześniej kucykiem. Pozostały kosmyk pozostawiamy swobodnie - to doda fryzurze objętości.

Zobacz też: kosmetyki do pielęgnacji włosów.

Więcej o: