Kucyk w stylu Ariany Grande zrobisz w 10 sekund! Ta fryzura podkreśli twoje oczy i kości policzkowe

Julia Sześciło
29.07.2020 12:50
Wysoki kucyk w stylu Ariany Grande

Wysoki kucyk w stylu Ariany Grande (fot. imaxtree.com/ instagram.com/arianagrande/)

Taką fryzurę noszą między innymi Ariana Grande i Beyonce. Prosty wysoki kucyk na czubku głowy pięknie podkreśla rysy twarzy i eksponuje oczy. Oto prosty sposób na wykonanie modnego uczesania, w stylu gwiazd!

Wysoki kucyk w stylu Ariany Grande 

Ciężko zauważyć Arianę Grande w innej fryzurze, niż w wysokim kucyku. Gęsty, prosty koński ogon na czubku głowy to już charakterystyczna fryzura tej gwiazdy. Często nosi go w wersji z dwoma pejsami z przodu i trzeba przyznać, że takie uczesanie pięknie podkreśla atuty piosenkarki, i że wygląda w niej bardzo dziewczęco. Jeśli chciałabyś wykonać sobie podobną fryzurę, mamy dla ciebie prosty sposób, dzięki któremu zrobisz modny wysoki kucyk w 10 sekund!

 

Wysoki kucyk w stylu Ariany Grande - prosty sposób

Dokładnie rozczesane włosy zbierz na czubku głowy. To wbrew różnym stereotypom nie jest wcale trudne! Jeśli masz z tym problem, pochyl głowę do przodu i złap zwisające włosy po środku głowy. Dzięki temu pasma idealnie się ułożą i bez problemy znajdziesz miejsce, w którym kucyk należy związać. 

Włosy, dookoła kucyka w stylu Ariany Grande, powinny ściśle przylegać do skóry. Kosmki mocno zwiąż gumką, tak by fryzura nie zsuwała się w ciągu dnia. Włosy u góry kucyka delikatnie natapiruj,  zwiększysz w ten sposób jego objętość. Zrób to tak, by kucyk dalej wyglądał naturalnie. I to wszystko! Modna fryzura w stylu Ariany Grande gotowa! Jeśli będziesz robiła sobie taką fryzurę na jakąś specjalną okazję, możesz podbić efekt żelem (delikatnie przygładzając nim włosy) lub utrwalić fryzurę lakierem. A jeśli masz bardzo grube włosy lub nie lubisz tapirowania, możesz pominąć ten element fryzury.

Wysoki kucyk w stylu Ariany Grande to nie tylko prosty sposób na wyeksponowanie oczu i kości policzkowych - to również bardzo wygodne uczesanie! To świetna fryzura na siłownię, wietrzną pogodę czy dzień, w którym musimy biegać po mieście,by załatwić różne sprawy.

 
 

Jak zrobić wysoki kucyk w stylu Ariany Grande, mając bardzo cienkie włosy?

Jeśli masz bardzo cienkie włosy, jest prosty sposób na to by twoja fryzura w stylu Ariany Grande nabrała objętości. Zrób dwa kucyki (jeden na czubku drugi niżej). Nad gumką pierwszego kucyka zrób otwór i przeciągnij przez niego włosy (pierwszego kucyka) od dołu do góry. Włosy mocno się dzięki temu podniosą. Obydwa kucyki opleć pasmem włosów i zepnij wsuwką. Wysoki kucyk w stylu Ariany Grande gotowy!

 

Czy do wysokiego kucyka trzeba mieć długie włosy?

Nie, nie trzeba! Oczywiście nie wyjdzie on z bardzo krótkich włosów, ale nie musisz mieć włosów do pasa, by cieszyć się tą fryzurą. Wystarczy, że będziesz w stanie w miarę swobodnie zebrać swoje włosy na czubku głowy, a możesz wykonać takie upięcie. Jeśli masz bardzo postopniowane włosy, pomóż sobie zbierając wystające pasma wsuwkami. 

 

Wysoki kucyk w stylu Beyonce - coś dla miłośniczek stylu retro

Inną gwiazd, która uwielbia wysokie kucyki, pięknie w nich wygląda i którą możesz się inspirować przy tworzeniu swoich modnych upięć, jest Beyonce. Królowa popu bardzo często wybiera wysokie upięcia. Beyonce, w przeciwieństwie do Ariany Grande, ma kręcone włosy, więc jej wysokie kucyki najczęściej mają piękne fale. Taki kucyk z kręconych kosmków wygląda cudownie do eleganckiej sukienki lub do casualowego stylu. Jeśli masz więc kręcone włosy lub szykujesz się na przyjęcie, zerknij na zdjęcia Beyonce i stwórz piękny elegancki wysoki kucyk w stylu retro!

 
 
 
Więcej o: