Nowoczesne fryzury na lato: 4 propozycje, na które jest teraz największy szał. Stylowe i wygodne!

Planujesz odmienić swój look? Zobacz, jakie nowoczesne fryzury warto wybrać w tym sezonie. Mamy cztery propozycje, które kochają gwiazdy i cały Instagram!

Chcesz mieć fryzurę jak najsłynniejsze influencerki lub gwiazdy? Postaw na nowoczesne fryzury, które zawojowały świat mody. To właśnie wokół nich jest teraz głośno i każda stylowa kobieta chce je mieć na swojej głowie. Większość z nich jest doskonałym wyborem na lato. Są lekkie, wygodne i łatwe do wykonania. Sprawdzą się również dla każdego wieku. Mamy dla ciebie cztery propozycje, na które warto się teraz zdecydować. Oto modne nowoczesne fryzury na lato 2020! 

Nowoczesne fryzury z warkoczem - smoczy ogon 

Od jakiegoś czasu na Instagramie króluje tak zwany smoczy warkocz. To niezwykle efektowna fryzura z warkoczem, która jest łatwa do wykonania i stylowa. Jest to rodzaj warkocza dobieranego, który zaczyna się niemal od czubka głowy na środku i kończy się na całej długości włosów. Taka fryzura będzie idealna dla kobiet o nieco gęstszych i dłuższych włosach. Aby wykonać smoczy warkocz, potrzebujemy włosów o minimalnej długości do ramion. Smoczy warkocz można ozdobić modnymi spinkami albo kwiatami. Dzięki temu stanie się również doskonałym wyborem na wesele

Zobacz, jak wykonać smoczy warkocz krok po kroku!

 
 

Nowoczesna fryzura z grzywką - shag cut 

Marzysz o łatwej do ułożenia fryzurze z grzywką? Zdecyduj się więc na shaggy cut, czyli włosy w artystycznym nieładzie. Wyglądają trochę, jak zaraz po wstaniu z łóżka. Są lekko zmierzwione, lekkie i dynamiczne. Do tego jeszcze odmładzająca i pełna uroku grzywka. Grzywka może być tutaj prosta albo na boki. Jeśli jesteś posiadaczką okrągłej twarzy, postaw na cieniowaną grzywkę na boki. Optycznie wyszczupli twarz. Shag cut będzie dobry zarówno dla długich, jak i krótkich włosów. 

 
 

Nowoczesne fryzury na krótkie włosy - pixie cut 

Masz krótkie włosy? Stanowczo powinnaś więc pomyśleć o pixie cut. To efektowna fryzura, która dodaje pazura. Polega na przystrzyżeniu włosów krócej po boku, i zostawieniu dłuższych na czubku. Dłuższe włosy można układać w formie irokeza albo zaczesywać do tyłu lub na bok. Często kobiety przy takiej fryzurze decydują się też na ombre na krótkich włosach. 

Zobacz modne krótkie fryzury dla kobiet po 50-tce! 

 
 

Nowoczesna fryzura - jagged bob 

W tym sezonie wśród najmodniejszych fryzur 2020 znajdziemy najróżniejsze wersje fryzury bob. My proponujemy jagged bob, który jest szaloną wersją klasycznego, prostego boba. W tej fryzurze włosy mają być nieco nieuporządkowane i lekko falowane. Taka fryzura doskonale zwiększa objętość włosów i nadaje lekkości. Będzie doskonałym wyborem dla posiadaczek cienkich lub rzadkich kosmyków. Połączona z modnymi refleksami da naprawdę modny efekt! 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.