French bob - nowy trend 2020! Zmysłowe i kobiece cięcie na lato

Julia Sześciło
01.07.2020 07:00
French bob - trend 2020

French bob - trend 2020 (fot. imaxtree.com)

French bob to nowy trend na Instagramie! Ta niesamowicie dziewczęca fryzura pięknie podkreśla rysy twarzy i oczy! French bob odmładza, wyszczupla, wygląda świeżo i nonszalancko!

French bob w stylu "messy hair"

Co to jest french bob? Ten trend 2020, który podbija teraz Instagram, to nic innego jak krótszy bob w nieładzie z grzywką. Jego cechy charakterystyczne to:

  • najczęściej sięga do brody, choć często kończy się nawet tuż za uchem
  • ma grzywkę sięgającą do brwi lub nad nie, czasem w oryginalnej wersji z przedziałkiem
  • nieład! Im większy tym lepiej! Naturalne włosy w swobodnym uczesaniu stają się coraz bardziej popularne, french bob to jedna z takich świetnych fryzur na lato 2020.

Komu pasuje french bob? Świetnie wygląda on u osób z kręconymi, falowanymi włosami, ale to coś dla każdej kobiety! Najważniejsze, by był dobrze wykonany, a wtedy ułoży się pięknie u pań o każdym typie włosów i o każdej porze dnia czy nocy. Jeśli masz więc dość ciągłego rozczesywania i obsesyjnego układania swoich włosów, french bob będzie dla ciebie miłą odmianą. To fryzura, która zawsze korzystnie się ułoży, a jeśli zapanuje w niej nieład, tym lepiej! Włosy nie mają być w nim równo uczesane i ścięte pod linijką, tak jak to jest w przypadku klasycznego boba. French bob to to fryzura w stylu "messy hair", w której każde pasma idące w swoją stronę, dodaje włosom charakteru i nonszalancji. Nie obawiaj się jednak, że będziesz wyglądać w niej niechlujnie! Ten francuski bob to tak naprawdę, klasyczne uczesanie pełne klasy i stylu. Jest elegancki, odmładza i podkreśla dziewczęcość twarzy. A krótkie ścięcie sprawia że włosy nie plączą się i dobrze się rozczesują. To świetna fryzura na lato, pasująca do pań w każdym wieku, która zapewni ochłodzenie w upalne wakacyjne dni. 

French bob trend na Instagramie

French bob staje się coraz bardziej popularny na Instagramie. Tę fryzurę wybierają kobiety na całym świecie i nic dziwnego! French bob zachwyca i pięknie podkreśla rysy i oczy! 

Więcej o: