Serial 'Harry Potter' już niedługo na HBO Max? To niejedyna produkcja o magii, którą warto zobaczyć!

Seriale o magii cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Prawdziwy boom na tego typu produkcje rozpoczął się w 1998 roku, kiedy po raz pierwszy na ekrany trafił serial "Czarodziejki". Dziś fani czarodziejskich mocy nie mogą doczekać się zapowiadanego przez HBO Max serialu na podstawie powieści o Harrym Potterze.

Serial Harry Potter na HBO Max

Jak podały zagraniczne media, platforma HBO Max rozpoczęła prace nad serialem na podstawie książek o Harrym Potterze. Fani powieści J.K. Rowling już nie mogą się doczekać i z niecierpliwością czekają na więcej szczegółów dotyczących produkcji. Okazuje się, że jeszcze nie wiadomo, czy ten serial o magii powstanie. Na razie zaproszono do współpracy najlepszych scenarzystów z Hollywood, którzy przedstawiają producentom swój pomysł na produkcję o znanym na całym świecie młodym czarodzieju.

 

Najlepsze seriale o czarodziejkach

Ten serial pojawił się na szklanych ekranach w 1998 roku i mimo że nie powstają już nowe odcinki, to do tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Czarodziejki opowiadają o przygodach trzech sióstr, które po latach łączy strata babci i odkrycie magicznych mocy. Nie brakuje trzymających w napięciu scen, wątków miłosnych i zaskakujących zwrotów akcji. Prue, Piper i Phoebe (od czwartego sezonu także Paige) łączy wyjątkowa więź, którą zrozumie każda osoba mająca rodzeństwo. Produkcja uczy o tym, że w rodzinie tkwi ogromna siła. Warto walczyć o swoich bliskich do samego końca! Seriale o czarodziejkach cieszą się ogromną popularnością także w naszym kraju, a przygody sióstr Halliwell od lat zalicza się do prawdziwych klasyków gatunku!

 

Seriale Netflix o magii

Na platformie Netflix znajdziemy mnóstwo produkcji, gdzie rolę główną odgrywają ludzie obdarzeni niesamowitymi zdolnościami. Seriale o magii ciągle wzbogacają się o nowe tytuły, a ostatnio do rodziny tej popularnej platformy dołączył tytuł Przeznaczenie: Saga Winx. Nastoletnie wróżki nie tylko uczą się panować nad swoimi mocami, ale także zmagają się z takimi samymi problemami, jak każda w tym wieku dziewczyna. Rolę główną w produkcji gra Abigail Cowen znana z innego znanego serialu o czarodziejkach - Chilling Adventures of Sabrina.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.