Niezbędnik każdego biegacza - odzież i akcesoria [przegląd]

Agata Zielińska
28.11.2019 15:15
Akcesoria biegacza

Akcesoria biegacza (Fot. www.instagram.com/martes.sport)

Właśnie rozpoczynasz swoją przygodę ze sportem? A może już jesteś zapalonym biegaczem i szukasz wygodnych i funkcjonalnych ubrań? Świetnie trafiłeś! Dodatkowo przygotowaliśmy przegląd akcesoriów, dzięki którym bieganie będzie sprawiało jeszcze wiecej przyjemności.

Akcesoria dla każdego biegacza

Dla każdego sportowca ważna kwestią jest nawadnianie organizmu. Nie tylko przed i po treningu, ale jeśli planujesz dłuższy wysiłek, także w trakcie. Jak zabrać ze sobą butelkę wody, aby nie była  ciężarem? Mamy dwa rozwiązania. Pierwszy z nich to specjalny pas do biegania, który ma specjalne kieszenie na bidon. Jest funkcjonalny i nie przeszkadza podczas aktywności fizycznych. Pas ten umieszcza się wokół bioder. To idealne rozwiązanie na upały. Drugą opcją jest specjalny plecak wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jest zaprojektowany tak, żeby stabilnie spoczywał na plecach podczas ruchu. Plecak do biegania jest mało odczuwalny i nie powoduje dyskomfortu. Wręcz przeciwnie, takie rozwiązanie umożliwi ci bezpieczne przechowanie podczas joggingu dokumentów, kluczy, wody lub telefonu. Kolejną rzeczą, która powinna się znaleźć w ekwipunku biegacza, jest opaska na ramię do przechowywania telefonu. To świetny gadżet dla każdego sportowca, jeśli podczas wysiłku brakuje mu ulubionej muzyki. 

 

Odzież do biegania dla kobiet

Jeśli szukasz wygodnych, wykonanych z oddychającego materiału ubrań do biegania, to przygotowaliśmy dla ciebie kilka propozycji. Będziesz w nich wyglądać nie tylko sportowo, ale i stylowo. 

 

Odzież do biegania dla mężczyzn

Dla panów wybraliśmy funkcjonalne i klasyczne obuwie do biegania, które długo i dobrze będzie służyć. Oprócz tego przygotowaliśmy zestawienie, w którym znajdziesz lekką i wygodną kurtkę na wypadek, gdy pogoda nie dopisze, a także koszulki oraz spodnie wykonane z oddychającej tkaniny.