Jak ubrać się na siłownię i jak się zmotywować?

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto pomyśleć o swojej sylwetce. Brakuje Ci motywacji, a szary podkoszulek do ćwiczeń już dawno Ci się znudził? Zobacz nasze propozycje zestawów na siłownię i przeczytaj co nas motywuje.

Odliczamy dni do lata

Pozostało 70 dni do lata. Każda z nas chce wyglądać w kostiumie kąpielowym jak aniołek Victoria's Secret . Jeśli jeszcze nie zaczęłaś ćwiczyć z Mel B, biegać lub po prostu wylewać poty na siłowni to czas najwyższy to zmienić. Oprócz ciężkiej pracy nad sylwetką, wysiłek fizyczny to zdrowie. Każda aktywność skutkuje wytwarzaniem endorfiny czyli hormonu szczęścia. Ponadto, oprócz lepszej figury i zgubionych kilku kilogramów, zyskujemy lepsze samopoczucie.

Strój na treningStrój na trening materiały partnerów materiały partnerów

Jak się zmotywować do ćwiczeń?

Jeśli brakuje Ci motywacji, to dobrym pierwszym krokiem jest zakup sportowego zestawu do ćwiczeń . Dosyć treningu w powyciąganym podkoszulku! Kolorowy strój zachęci Cię do odrobiny wysiłku. Kolejną metodą motywacji jest określenie swojego wymarzonego celu i sporządzenie harmonogramu. Dobra organizacja pomoże Ci sprawdzić ile dni w tygodniu możesz poświęcić na sport i ustalić plan dnia. Jeśli dążysz do figury modelki lub chcesz wrócić do sylwetki sprzed paru lat, wydrukuj zdjęcie i powieś w widocznym miejscu, aby zawsze Cię motywowało .

Strój na siłownięStrój na siłownię materiały partnerów materiały partnerów

Jak się ubrać na siłownię?

Jeśli już wpadniesz w szał aktywnego trybu życia to z pewnością pokochasz kupować nowe ciuchy i wszelkie akcesoria, które przydadzą się podczas treningu . Modnym gadżetem, który nada się podczas biegania będzie frotka z miejsce na telefon . Będziesz mogła słuchać muzyki przemierzając kolejne kilometry bez obaw, że smartphone wyślizgnie się z kieszeni.

Strój na siłownięStrój na siłownię materiały partnerów materiały partnerów

Zobacz nasze propozycje ubrań na siłownię ze sklepów internetowych:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.