Wysoki połysk na wielkie wyjście - nie tylko sukienki

Ewelina Kołodziej
27.05.2016 18:00
Pinterest.com

Pinterest.com (Pinterest.com)

Specjalne okazje uwielbiają blichtr i świecidełka. Jednak zamiast obwieszać się biżuteryjnymi dodatkami, my stawiamy na połyskujące ubrania. Jakie? Sprawdźcie!

Bacznie obserwując ostatnie stylistyczne poczynania gwiazd na czerwonym dywanie stwierdzamy, że kosmicznie droga biżuteria nie jest nikomu potrzebna, jeśli ma się kreację, która wygląda jak milion dolarów. Sekret takiego efektu tkwi w wyjątkowym materiale. W tym sezonie połyskujące ubrania są na wagę złota. Nosimy je na wielkie wyjścia, do klubu, ale także celebrujemy codzienne stylizacje wplatając do nich elementy na wysoki połysk. Na co zwrócić szczególną uwagę w tym sezonie? Podpowiemy z przyjemnością.

 

pinterest.compinterest.com

 

Sukienki

Stylizacje z Cannes pokazały nam jakie kreacje rządzą tym sezonem na czerwonym dywanie. Zjawiskowa suknia Blake Lively z seksownymi przeźroczystościami będzie naszą (i nie tylko naszą) inspiracją przez długie miesiące. Wybierając sukienkę na specjalną okazję, która ma być połyskująca w całości - lepiej postawić na subtelny połysk, który będzie efektowny, ale nie przytłaczający.

Kombinezony

Fantastyczna alternatywa dla sukni. Jeśli jesteście już trochę znudzone standardowymi kreacjami na wielkie wyjście - to zdecydowanie coś dla Was. Wyglądają nie mniej elegancko, a przy tym mają w sobie pewną zadziorność famme fatale, którą uwielbiamy. W tym sezonie nosimy kombinezony z rozszerzanymi nogawkami i mocno wyciętym dekoltem, także na plecach.

Mini i szorty

Efekciarskie elementy stylizacji lepiej rozłożyć na części. Do takich będą zaliczały się spódnice, spodnie i bluzki. Wybierając jeden z nich w mocno rzucającym się w oczy, połyskującym materiale zestawiamy je ze stonowanymi kolorami, które "podbiją" efekt połysku. Do mieniących się dołów bardzo ciekawie będą wyglądały oversizowe góry.

Bluzki

Z połyskującymi bluzkami sprawa ma się podobnie - wybierając je np. do stylizacji do klubu możemy zestawić je z innym trendem tego sezonu, czyli jeansem. W taki sposób przeplatając elementy bardziej strojne z typowo casualowymi mamy genialną propozycję na imprezę. Z kolei na bardziej eleganckie wyjścia do połyskujących bluzek zakładamy materiałowe spodnie z szerokimi nogawkami lub ołówkowe spódnice.

 

pinterest.compinterest.com

 

Więcej o: