Maja Sablewska stworzyła kolekcję dla Diverse. Będzie hit?

Natalia Stachacz
24.08.2016 09:00
Maja Sablewska po raz kolejny próbuje swoich sił jako projektantka. Co stworzyła we współpracy ze marką Diverse? Jest rockowo, ale też... całkiem zwyczajnie.

WBF/ Mat. prasowe Diverse WBF/ Mat. prasowe Diverse

Coraz częściej popularne marki odzieżowe zapraszają do współpracy osobistości znane z telewizji, Internetu lub mediów społecznościowych. Na taki krok w tym sezonie zdecydował się m.in. Diverse, dla którego kolekcję stworzyła Maja Sablewska. Styl jurorki wywołuje sporo emocji. Prowadzi ona od jakiegoś czasu program, w którym przeprowadza metamorfozy wizerunku, więc zaproszenie jej do tego typu projektu nie dziwi.

Ubrania z kolekcji #bymajasablewska są bardzo w stylu menadżerki - z grungowym zacięciem, w stonowanych kolorach - bardzo uniwersalne. Linia składa się z 13 ubrań i 3 modeli akcesoriów. Liczba ta nie jest jednak przypadkowa. Jak tłumaczy Maja: "13-stka jest dla mnie bardzo szczęśliwa, otwiera nowy etap w życiu ". Nie brakuje takich klasyków jak biała koszula czy czarne rurki. Kilka projektów jest wzbogaconych hasłami, które mają dla Sablewskiej szczególne znaczenie (Gotta be strong, Be the change, Make a wish, Love yourself i Open your mind). Hitem mogą się okazać długie swetry, szmizjerka w czerwoną kratę i... dresowy garnitur.

Ubrania z kolekcji #bymajasablewska Ubrania z kolekcji #bymajasablewska

To nie pierwszy raz, kiedy Maja Sablewska próbuje swoich sił jako projektantka. W 2012 roku stworzyła ekskluzywną linię ubrań i dodatków ze współpracy z Mohito. Ta kolekcja była zdecydowanie bardziej elegancka i kobieca niż to, co była menadżerka gwiazd proponuje w tym sezonie. Ubrania #bymajasablewska to typowy miejski styl - przypadnie do gustu dziewczynom, które lubią proste, niezobowiązujące ubrania z delikatnym pazurem.

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
 • Mo S

  Oceniono 14 razy 12

  nie pojmuje co takiego specjalnego jest w pani sablewskiej i jej stylu... moze mnie ktos oswieci? bo ja tu nie widze ani nic oryginalnego, ani ciekawego...

 • six_a

  Oceniono 1 raz 1

  styl klasztorny. brakuje włosiennicy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX