Sprawdź, jakie buty znajdziesz w wiosenno-letniej kolekcji EMU Australia

Dagmara Łacny
29.04.2016 18:00
Jeśli do tej pory kultowa marka EMU Australia kojarzyła ci się wyłącznie ze słynnym modelem Wallaby zobacz, co znajdziesz w jej wiosenno - letniej kolekcji. W końcu to marka o australijskich korzeniach, założona przez byłego surfera, więc nie mogło w jej ofercie zabraknąć sandałów, wiosennych botków czy balerinek.

EmuEMU Australia

Marka EMU Australia została założona w 1994 w Geelong - regionie słynącym z najwyższej jakości wełny, nieopodal prowadzącej do plaży Bells, drogi Great Ocean Road. To właśnie tam australijscy surferzy wymyślili pierwszy oryginalny but z wełny. Na pomysł wpadli podczas surfowania zimą, kiedy to ich największym zmartwieniem były zmarznięte stopy. Produkty EMU Australia są nadal projektowane w tym słynnym zagłębiu surferów:

''Czerpiąc inspirację z naturalnego otoczenia, tworząc styl, który jest odzwierciedleniem naszego podejścia do życia, oczekujemy od niego jakości. Nasze australijskie dziedzictwo jest dla nas inspiracją do przekazywania go dalej"

Spopularyzowana przez celebrytów marka większość z nas kojarzy ze słynnym modelem Wallaby - wykonanego z owczej wełny ciepłego botka na płaskiej podeszwie, może niezbyt urodziwego, ale kochanego za komfort użytkowania oraz całkowitą wodoodporność.

EmuWiosenno - letnia kolekcja EMU Australia

Z sezonu na sezon projektanci EMU urozmaicają kolekcje marki, dzięki czemu w ofercie pojawiają się także wygodne mokasyny, wiosenne ażurowe botki, baleriny, a także sandałki.

Zobacz co znajdziesz w nowej kolekcji EMU w naszym sklepie

Więcej o: