Akcesoria na plażę - sprawdź już dziś, czego będziesz potrzebować na lato

Magdalena Ławreniuk
11.04.2016 13:00
Akcesoria na plażę na lato

Akcesoria na plażę na lato (www.pinterest.com)

W wolnych chwilach coraz częściej myślimy o plaży, słońcu i wakacyjnym odpoczynku odliczając dni do urlopu. Może warto zastanowić się wcześniej czego potrzebujemy na letni sezon? Dzięki temu będziemy przygotowywać się stopniowo, a wysokie wydatki rozłożone w czasie nie uderzą nas po kieszeni. Sprawdź!

Jako kobiety lubimy być zapobiegawcze, mieć wszystko pod kontrolą, być perfekcyjnie przygotowane, dlatego postanowiłyśmy zrobić dla Was przegląd akcesoriów na plażę nieco wcześniej.

Do wody!

Strój kąpielowy jest absolutną podstawą na lato. Jak każde ubranie należy dobrać go do naszego typu figury. Możemy wybierać spośród wielu, jedno i dwuczęściowych modeli. Do opalania, polecamy oczywiście bikini i przestrzegamy, żeby nigdy nie zapominać o kremie z filtrem. Będziemy opalać się wtedy wolniej, ale bezpiecznie. W tym roku popularnością będą cieszyć się stroje z sznurowanym dekoltem oraz głębokimi wycięciami. Ciekawym wyborem są także dwuczęściowe kostiumy kąpielowe z wysokim stanem, dzięki czemu możemy ukryć nasz, nieco większy po zimie brzuszek.

Kostiumy kąpielowe na lato www.pinterest.com

Chroń głowę i oczy

Leżenie na plaży i kąpiele są cudowne, ale trzeba pamiętać o umiarze, a przede wszystkim bardzo zabezpieczać się przed niekorzystnym wpływem słońca. Must have na latookulary przeciwsłoneczne i nakrycie głowy. Drugie z wymienionych akcesoriów możemy wybierać dowolnie, w zależności od tego, co lubimy najbardziej. Hitem tego roku są chustki i apaszki noszone w taki sposób, że związujemy je pod brodą - przypominamy wtedy swoim wyglądem aktorki z lat 60. Zawsze modnym i bardzo eleganckim dodatkiem są kapelusze, każda z nas powinna mieć w swojej szafie przynajmniej jeden.

Buty idealne na plażę

Różne osoby mają na ten temat odmienne poglądy. Część z nas zawsze stawia na sandały, które co prawda po przejściu się po plaży są całe w piasku, ale można je łatwo umyć. Niektórzy stawiają na specjalne obuwie wykonane z gumy, w którym nie ślizgamy się po powierzchni, możemy w nich skakać po dużych kamieniach częściowo zanurzonych w wodzie. Naszym wyborem są jednak espadryle - buty wprost stworzone na plażę i sezon letni. Wygodne, wykonane z cienkiego materiału obuwie wygląda świetnie do każdej stylizacji, a jednocześnie zapewnia komfort, dzięki czemu wielogodzinne spacery nie są problemem dla naszych stóp.

Espadryle - obuwie na plażę www.pinterest.com

Inne akcesoria na plażę

Świetnymi dodatkami, które z pewnością sprawdzą się w czasie wakacji jest pojemna torba plażowa i pareo. Najbardziej podobają nam się torby w stylu marynarskim, na plażę świetnie sprawdzają się popularne Obag. Na chłodniejsze chwile przyda się także pareo, czyli duża chusta plażowa, można nosić ją zarówno w roli spódnicy jak i okrycia, narzutki.

Więcej dodatków i akcesoriów znajdziesz w sklepie Avanti

Więcej o: