Groszki w Twojej komórce!

Teraz o nowych kolekcjach, zakupowych alarmach i trendach dowiesz się natychmiast i gdziekolwiek będziesz tylko dzięki swojemu telefonowi. Właśnie ruszyły mobilne Groszki!

Gorący lookbook Zary, długo oczekiwana nowa kolekcja H&M, czy wyprzedaż w Aldo? Wszystkie tego typu newsy Groszki serwują najszybciej w Polsce. Teraz za pośrednictwem swojego telefonu przeczytasz i zobaczysz to wszystko, gdziekolwiek będziesz. No cóż - jeśli akurat będzie to galeria handlowa, to tym lepiej - od razu z gotową instrukcją ruszysz na zakupy :)

m.groszki.pl

Groszki w wersji mobilnej mają przejrzysty układ i treści podzielone na dobrze znane Ci działy: Ubrania, Dodatki, Bielizna, Kosmetyki, Kolekcje, Trendy, Przegląd, Marki, Polscy projektanci, Gadżety, Stylistka, Zakupy, Groszkownia, Look marki. Wszystko to w wersji lżejszej i przyjaznej dla Twojego telefonu znajdziesz pod adresem m.groszki.pl (wystarczy wpisać go w pasek mobilnej wyszukiwarki)

Jeśli posiadasz w nim aplikację pozwalającą czytać fotokody, możesz zobaczyć, jak wyglądamy w wersji lekkiej już teraz! Zbliż obiektyw aparatu w Twoim telefonie do fotokodu poniżej i daj się wciągnąć :)

embed

* Jeśli Twój telefon nie posiada tego typu aplikacji, poszukaj jej w sieci lub skontaktuj się z placówką swojego operatora.

Groszki w Twoim telefonieGroszki w Twoim telefonie Groszki.pl

Więcej o: