Damskie swetry ze świątecznymi motywami

Odkryj razem z nami najciekawsze propozycje swetrów, ze specjalnych kolekcji zimowych, ozdobionych świątecznymi symbolami.

Świąteczne swetry

Najchętniej wybieranymi ubraniami w okresie zimowym są ciepłe swetry . W listopadzie, grudniu i styczniu noszone przez nas bluzy i swetry często są ozdobione specjalnymi motywami świątecznymi . Staramy się lepiej wczuć w świąteczną atmosferę, nieco rozśmieszyć.

Klasyczne wzory

Niektóre motywy na przykład wzory norweskie są obecne na ubraniach przez cały, jednak szczególnie polecamy je w okresie zimowym. Popularnymi zdobieniami są także naszyte, nadrukowane lub wyhaftowane choinki czy prezenty - elementy nieodłącznie kojarzone z Gwiazdką. Damskie swetry coraz częściej są ozdabiane cytatami z popularnych kolęd czy świątecznych piosenek. Na wielu ubraniach widzimy także podobizny świętego Mikołaja .

Pada, pada śnieg

Co roku zastanawiamy się czy w okresie świąt spadnie śnieg . Czekamy na pełną śniegu zimę jaką pamiętamy z dzieciństwa, wspominamy wspólne lepienie bałwana z rodziną czy znajomymi. Częstym motywem na ubraniach, a szczególnie swetrach , są płatki śniegu, śnieżynki oraz postać bałwanka.

Renifery, pingwiny i niedźwiedzie polarne

Jakie zwierzęta kojarzą nam się ze świętami? Na ubraniach królują, oczywiście, renifery - pomocnicy świętego Mikołaja . Do zwierząt kojarzonych z zimą i okresem świątecznym należą także niedźwiedzie polarne i pingwiny. Wszyscy miłośnicy psów oraz kotów wybierają swetry z podobizną przedstawiciela gatunku swojego pupila noszącego na przykład czapkę Mikołaja czy czerwony nos Rudolfa.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.