Prezenty świąteczne - już teraz pomyśl o tym, co kupić najbliższym pod choinkę

W tym roku uniknij przedgwiazdkowej gorączki i o prezentach świątecznych pomyśl już w listopadzie! Zobacz, jakie są nasze pomysły na prezenty świąteczne.

Sklepy pełne ludzi, gorączkowe szukanie pomysłów na prezenty świąteczne , a ostatecznie kupienie czegokolwiek... A może w tym roku zaplanujesz to inaczej? Pomyśl o prezentach pod choinkę już w listopadzie! Unikniesz kolejek i będziesz kupować je wtedy, gdy znajdziesz coś naprawdę ciekawego. No i odciążysz grudniowy budżet - część wydatków przełoży się na listopad.

Pomysły na prezenty świąteczne?

Skarpety , kubek, szalik - to taki świąteczny zestaw zastępczy. Nie wiesz co kupić, więc wybierasz jedną z tych rzeczy. Ale czy na pewno ktoś, kto ma już pełną szufladę szalików i skarpet po poprzednich świętach ucieszy się z kolejnej pary?

Szukając prezentu pod choinkę warto się zastanowić, jakie zainteresowania ma dana osoba. Może lubi określony rodzaj muzyki, czytanie książek albo od lat regularnie uprawia sport? To może być podpowiedź! Kup kolorowe słuchawki, fajną zakładkę do książki, a gdy dysponujesz większym budżetem czytnik ebook.

prezenty świąteczneprezenty świąteczne mat. Pixabay mat. Pixabay

Prezenty świąteczne dla rodziców

Prezenty świąteczne dla rodziców mogą być bardzo praktyczne. Przed Bożym Narodzeniem warto szczególnie uważnie wsłuchać się w to, co mówią bliscy. Zepsuło im się etui do telefonu, a może brakuje zestawu głośnomówiącego w samochodzie? Mama może narzekać na brzydki komplet filiżanek albo tępe noże kuchenne. Takie prezenty nie będą zbyt wymyślne, ale na pewno znajdą swoje zastosowanie i nie trafią w ciemny kąt szafy. Jest też duża szansa na to, że rodzice będą z nich zadowoleni.

Możesz też zorganizować coś we własnym zakresie. Pojedź do ulubionej kawiarni rodziców i spytaj, czy możesz wykupić jako prezent gwiazdkowy voucher na określoną kwotę. Kup bilety do teatru albo zabieg u kosmetyczki dla mamy. Może taki prezent pod choinkę będzie strzałem w dziesiątkę i niespodzianką, której Twoi rodzice się nie spodziewają?

Prezenty świąteczne dla dzieci

Prezenty świąteczne dla dzieci zazwyczaj nie są wielkim problemem. Wystarczy poprosić brzdąca o napisanie listu do Św. Mikołaja. Kupując prezent dla dzieci znajomych lub dalszej rodziny podpytaj o ulubionych bohaterów z bajek i pozostałe zainteresowania. Na pewno rodzice chętnie podpowiedzą, co ucieszy szkraba.

Gdy już naprawdę nie wiesz, jakie prezenty świąteczne kupić, bo wydaje Ci się, że Twojemu dziecku niczego nie brakuje, wymyśl coś oryginalnego. Skok ze spadochronem, wieczór w spa albo lot szybowcem - to tylko propozycje voucherów, które wykupisz na wielu portalach. Taki prezent powinien ucieszyć nastolatka!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.