Zmysłowe kolory - przegląd kolorowej bielizny. Ponad 20 propozycji

Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie bieliznę na co dzień, jak i taką, którą wkłada na specjalne okazje. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by w każdej z nich czuć się wyjątkowo i seksownie!

Doskonały look i samopoczucie opieraja się nie tylko na tym, co widać, ale także na tym, co jest pod ubraniem. Dlatego doskonale skrojona, seksowna bielizna to najprostrzy sposób by poczuć się zmysłowo i pewnie. Elegancka bielizna w połączeniu z dobrze dopasowaną sukienką to gwarancja nie tylko udanej randki.

Wybierając bieliznę na specjalną okazję kieruj się tymi samymi zasadami, co przy wyborze tej, którą nosisz na co dzień. Na wyjątkowy wieczór sięgnij jednak po bardziej zmysłowe materiały i wykończenia. Kokardki, koronki czy lekko prześwitujące siateczki nadają zmysłowości i tajemniczości każdej kobiecie. Co ciekawe, dla wielu mężczyzn to nie czarna czy czerwona bielizna są najseksowniejsze, chociaż znajdzie sie i wielu amatorów tych kolorów. Nie musisz też wybierać niewygodnych stringów, jeśli nie lubisz w nich chodzić - prześwitujące figi, zakrywające lekko pośladki pobudzają wyobraźnie o wiele bardziej.

Wybierając kolor bielizny możesz kierować się zasadami, którymi dobierasz kolory swoich ubrań. Wybieraj bieliznę pasującą do Twojej karnacji, podkreślającą Twoje włosy i oczy, a gwarantujemy, że poczujesz się pewnie i atrakcyjnie.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.