Stylizacje ze sneakersami - gotowe zestawy dla niej i dla niego

Zobacz nasze oryginalne połączenia ze sneakersami w roli głównej. Gotowe stylizacje zarówno dla niej jak i dla niego!

Snekersy to jedne z najwygodniejszych butów, które możemy wybrać. Pozornie nadają się tylko do sportowych stylizacji, ale równie dobrze wyglądają w zestawach casualowych czy nawet z nutą elegancji. Panowie nie raz łączą je z jeansami i marynarką, a panie mogą dobrać do wysokich tenisówek nawet romantyczne sukienki. My dzisiaj wybraliśmy coś, co przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom deskorolki!

Zestaw dla niej

Stylizacja ze sneakersami dla niejStylizacja ze sneakersami dla niej Stylizacja ze sneakersami dla niej (kolaż: Groszki) Stylizacja ze sneakersami dla niej (kolaż: Groszki)

W zestawie dla niej proponujemy nieco odświeżony skejterski look . Nasza propozycja jest bardziej dojrzała i nie kojarzy się z okresem gimnazjalnym. Postaw na klasyczne sneakersy od Vans , ale zmień dodatki. Zamiast podartych jeansów i wyciągniętego topy, dobierz do tenisówek spódnicę i krótki top . Dzięki akcesoriom takim jak czapka z daszkiem i plecak, zachowasz młodzieżowy look, jednak w dużo bardziej dojrzałym wydaniu.

Zestaw dla niego

Stylizacja ze sneakersami dla niegoStylizacja ze sneakersami dla niego Stylizacja ze sneakersami dla niego (kolaż: Groszki) Stylizacja ze sneakersami dla niego (kolaż: Groszki)

Sneakersy w klasycznym, amerykańskim wydaniu powinny przypaść do gustu nie tylko tym, którzy lubią wypady do skejtparku, ale także każdemu mężczyźnie, który lubi czuć się swobodnie na spotkaniu z kuplami. Do ponadczasowych sneakrsów od Vans dobierz proste jeansy i nie za luźny T-shirt . Całości dopełni odjazdowa czapka z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.