Stylizacja na celowniku - Kendall Jenner

Dziś przyglądamy się stylizacji Kendall Jenner. Zobacz jak oceniamy stylizacje modelki i gwiazdy telewizyjnego programu.

Kendall Jenner raczej przedstawiać nikomu nie trzeba. Jej rodzina to gwiazdy, które rozpoznawalne są już nawet przez najmłodszych. Jednak dziś nie będziemy omawiać jej krewnych, lecz jej stylizację.

Młoda modelka zazwyczaj stawia na seksowne, ale odpowiednie jak na swój wiek stylizacje. Nigdy nie brakuje dopasowanych spodni, wysokich szpilek i ciemnych okularów. W jej stylizacjach pojawia się bardzo często kolor czarny i skórzane kurtki, dodaje to pazura i podkreśla urodę Kendall.

Kendall JennerKendall Jenner mat. prasowe mat. prasowe

My pokochaliśmy jej lekko "militarny" look. Spodnie w kolorze khaki wykończone wiązaniami po bokach, do tego krótki seksowny, oczywiście czarny top, klasyczne szpilki, skóra i torebka w kształcie kuferka. Świetnym wykończeniem jest lekko niechlujny kucyk który dodaję luzu i młodzieńczego klimatu. Trzeba przyznać, że młoda gwiazda wie jak pokazać się na mieście. Stwierdzenie "modowa wtopa" z całą pewnością jest dla niej dalekie. Oby tak dalej!

Partner - materiał

Stylizacja w stylu kendall

Więcej o:
Copyright © Agora SA