Kombinezony w kolekcji Mosquito

Propozycje marki Mosquito na must-have letniej szafy: kombinezony!

O ile jeszcze nie zdecydowałaś się na zakup kombinezonu w zeszłym sezonie, to teraz po prostu nie możesz odpuścić. Kombinezony królują na salonach, plażowych imprezach , a przede wszystkim na modnej ulicy. Nie mogło ich także zabraknąć w najnowszej kolekcji marki MOSQUITO.

Kombinezony są wszędzie i wbrew przesądom pasują do każdej figury . Luźne i wygodne, eleganckie, zawadiackie - jakie tylko sobie wymarzysz. Dobre na imprezę, koktajlowe przyjęcie czy wieczorny spacer po plaży. Świetnie zastąpią sukienkę na weselnym przyjęciu. Z falbankami, koronkami , w kwiaty, palmy, a nawet takie, które z pewnością bez zastanowienia założysz do pracy - jest z czego wybierać!

Sensualna, drapieżna, inspirująca - taka właśnie jest kobieta MOSQUITO SS 2015. Elektryzujące spojrzenie, połączenie elegancji, klasyki i odrobiny luzu nadaje całości smaczku, który znajdziecie tylko w tej kolekcji. I chociaż obecny sezon to zdecydowanie focus na kombinezony, nie zabraknie również innych kobiecych krojów, które nadadzą sylwetce lekkości i przyciągną spojrzenia.

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.