Siódma edycja Fashion Designer Awards! Sprawdź kogo nie zabrakło na tegorocznym finale konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu Fashion Designer Awards. Kto wygrał a kto ze świata show biznesu zasiadł w pierwszym rzędzie? Zainspiruj się kolekcją młodych projektantów i gwiazd prosto ze ścianki.

Mroczna scenografia tegorocznego konkursu Fashion Designer Awards zainspirowała gwiazdy show biznesu do wybrania "ponurej" kreacji na finałową noc. Na ściance królowały kolory czerni, głębokiego bordo czy klasycznej, zimnej bieli, idealnie komponującej się z ciemną scenerią wydarzenia. Na scenie oprócz modelek i projektantów można było usłyszeć, w porywającym repertuarze Kasię Stankiewicz. Wystąpił również jeden z uczestników  "Project Runway"oraz trójka młodych, zdolnych projektantów. Nie zabrakło oczywiście gwiazd polskiego showbiznesu, zasiadających w pierwszych rzędach.

Moods of the Night, czyli nastroje nocy, to temat przewodni tegorocznej edycji konkursu. Fashion Designer Awards to szansa dla młodych i zdolnych projektantów, którzy  od 2008 roku mogą konkurować ze sobą o wymarzony, międzynarodowy staż i możliwości zaprezentowania własnego pokazu mody.

Wybieg oświetlany był punktowo, aby jak najbardziej oryginalnie zaprezentować finałową dziesiątkę projektantów. Pretendujący artyści już od stycznia zmagają się zadaniem jakim jest wygranie konkursu. Najpierw eliminacje, preselekcja podczas pokazu mody w Złotych Tarasach i oczywiście decydujące obrady.

Tegoroczny konkurs jednogłośnie wygrała trójka młodych projektantów,  pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Jendryka,  drugie Dastin Poraziński, a trzecie Michał Wójciak. Aleksandra Jendryka wygrała m.in. staże w butikach marek Bizuu i Lidii Kality.

To już 7. edycja konkursu, który wydarzył się w Warszawie. Zgromadził on wiele dziennikarzy, jak i znanych dizajnerów, stylistów, blogerki modowe, celebrytki i modelki. Sprawdź kogo nie zabrakło na pokazie mody i w jakich kreacjach zaprezentowały się gwiazdy polskiego showbiznesu.

Mroczna scenografia tegorocznego konkursu Fashion Designer Awards zainspirowała gwiazdy show biznesu do wybrania "ponurej" kreacji na finałową noc. Na ściance królowały kolory czerni, głębokiego bordo czy klasycznej, zimnej bieli, idealnie komponującej się z ciemną scenerią wydarzenia. Na scenie oprócz modelek  można było usłyszeć, w porywającym repertuarze Kasię Stankiewicz. Wystąpił również jeden z uczestników  "Project Runway"oraz trójka młodych, zdolnych projektantów. Nie zabrakło oczywiście gwiazd polskiego showbiznesu, zasiadających w pierwszych rzędach.

fashion designerfashion designer kolaż Groszki.pl kolaż Groszki.pl

Moods of the Night, czyli nastroje nocy, to temat przewodni tegorocznej edycji konkursu. Fashion Designer Awards to szansa dla młodych i zdolnych projektantów, którzy  od 2008 roku mogą konkurować ze sobą o wymarzony, międzynarodowy staż i możliwości zaprezentowania własnego pokazu mody. Wybieg oświetlany był punktowo, aby jak najbardziej oryginalnie zaprezentować finałową dziesiątkę projektantów. Pretendujący artyści już od stycznia zmagają się zadaniem jakim jest wygranie konkursu. Najpierw eliminacje, preselekcja podczas pokazu mody w Złotych Tarasach i oczywiście decydujące obrady. Tegoroczny konkurs jednogłośnie wygrała trójka młodych projektantów,  pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Jendryka,  drugie Dastin Poraziński, a trzecie Michał Wójciak. Aleksandra Jendryka wygrała m.in. staże w butikach marek Bizuu i Lidii Kality.

To już 7. edycja konkursu, który wydarzył się w Warszawie. Zgromadził on wiele dziennikarzy, jak i znanych dizajnerów, stylistów, blogerki modowe, celebrytki i modelki. Sprawdź kogo nie zabrakło na pokazie mody i w jakich kreacjach zaprezentowały się gwiazdy polskiego showbiznesu.

fashion designerfashion designer kolaż Groszki.pl kolaż Groszki.pl

Materiały partnerów

Znajdź dla siebie idealną kreacje

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.