Hit na wiosnę: buty z odkrytymi palcami

Na wiosnę pokazujemy więcej, czyli przegląd butów z odsłoniętymi palcami.

Wiosenna, ciepła pogoda to znak, że czas nie tylko na zmianę garderoby, ale także obuwia. Ten sezon zdecydowanie należy do butów z odsłoniętymi palcami, tzw. peep toe . Ten model obuwia doskonale wygląda w zestawach ze zwiewną sukienką lub spódnicą, choć moim zdaniem połączenie peep toe z klasycznymi jeansami nie ma sobie równych.

czasnabuty.plczasnabuty.pl czasnabuty.pl, cena 119,90 zł czasnabuty.pl, cena 119,90 zł

Wiosną można przebierać spośród kilku ciekawych fasonów takich jak: czółenka, sandały platformy, botki i klasyczne baleriny . Peep toe to idealna propozycja na nadchodzące ciepłe dni. Poniżej możecie obejrzeć wiosenne propozycje firm obuwniczych. Może znajdziecie coś dla siebie?

Wiosenna, ciepła pogoda to znak, że czas nie tylko na zmianę garderoby, ale także obuwia. Ten sezon zdecydowanie należy do butów z odsłoniętymi palcami, tzw. peep toe. Ten model butów doskonale wygląda w zestawach ze zwiewną sukienką lub spódnicą, choć moim zdaniem połączenie peep toe z klasycznymi jeansami nie ma sobie równych.

Wiosną można przebierać spośród kilku ciekawych fasonów takich jak: czółenka, sandały platformy, botki i klasyczne baleriny. W poszukiwaniu wymarzonej pary pomocne mogą okazać się kolekcje takich marek jak: Kazar, Czasnabuty.pl, Kari czy Deichmann czy Zara.

Peep toe to idealna propozycja na nadchodzące ciepłe dni. Zajrzyjcie do GALERII, by obejrzeć wiosenne nowości firm obuwniczych i wybierzcie coś dla siebie.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.