Workers boots - must have jesieni

Tej jesieni na ulicach królują workers boots! Zobacz, gdzie znaleźć najciekawsze modele.

Jednym z najgorętszych trendów w tym sezonie jest grunge . Styl, który narodził się na początku lat 90. XX w. powrócił do łask w jesiennym sezonie 2013. Do jego charakterystycznych elementów należą przede wszystkim: czerwona krata , jeansowe spodnie, kamizelki i kurtki z przetarciami, ciężka biżuteria , czarne ubrania i dodatki oraz workers' boots - czyli popularne workery.

kolaż Groszki.plkolaż Groszki.pl kolaż Groszki.pl kolaż Groszki.pl

Czym wyróżniają się te buty? Łączą w sobie elementy traperów, butów motocyklowych i botków. Najmodniejsze modele mają rockowy pazur ; są ozdobione ćwiekami , klamrami oraz przetarciami . Im bardziej zniszczone, tym lepiej wpisują się w grunge'owy trend.

Sprawdź, jakie workery można znaleźć w jesiennych kolekcjach popularnych marek. W GALERII prezentuję najciekawsze modele na ten sezon. Które z nich z trafią do twojej szafy?

Jednym z najgorętszych trendów w tym sezonie jest grunge. Styl, który narodził się pod koniec lat 80. XX w. powrócił do łask w jesiennym sezonie 2013. Do jego charakterystycznych elementów należą przede wszystkim: czerwona krata, jeansowe spodnie, kamizelki i kurtki z przetarciami, ciężka biżuteria, czarne ubrania i dodatki oraz workers' boots - czyli popularne worker'y.

Czym wyróżniają się te buty? Łączą w sobie elementy traperów, butów motocyklowych i botków.Najmodniejsze modele mają rockowy pazur; są ozdobione ćwiekami, klamrami oraz przetarciami. Im bardziej zniszczone, tym lepiej wpisują się w grunge'owy trend.

Sprawdź, jakie worker'y można znaleźć w jesiennych kolekcjach popularnych marek. W GALERII prezentuję najciekawsze modele na ten sezon. Które z nich z trafią do twojej szafy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.