Szerokie spodnie: jak je nosić, by dobrze wyglądać

Spodnie z nogawkami XL będą hitem w nadchodzącym sezonie. Zanim zdecydujesz się je kupić, sprawdź, czy ten fason pasuje do twojej sylwetki.

Kochała je Greta Garbo i pięknie się w nich prezentowała - szerokie spodnie wydłużają i wysmuklają sylwetkę . Szczególnie, gdy założysz do nich buty na wysokim obcasie. Do tego dobierz dopasowaną górę - obcisłą bluzkę, krótki kardigan lub żakiet z wyraźnie zaznaczoną talią.

LTBLTB LTB, cena 159,00 zł LTB, cena 159,00 zł

Ale uwaga - nawet stosując się do powyższych zaleceń musisz wiedzieć, że spodnie z nogawkami XL nie każdemu pasują. Zdecydowanie lepiej będą w nich wyglądały wysokie dziewczyny . Przy niskim wzroście mogą dodawać sylwetce ciężkości i optycznie ją skracać; w tym wypadku można się ratować wysokimi szpilkami. Wydłużyć nogi pomogą również modele z wysokim stanem .

Zajrzyj do GALERII i zobacz, gdzie znaleźć najciekawsze fasony.

Kochała je Greta Garbo i pięknie się w nich prezentowała - szerokie spodnie wydłużają i wysmuklają sylwetkę. Szczególnie, gdy założysz do nich buty na wysokim obcasie. Do tego dobierz dopasowaną górę - obcisłą bluzkę, krótki kardigan lub żakiet z wyraźnie zaznaczoną talią.

Ale uwaga - nawet stosując się do powyższych zaleceń musisz wiedzieć, że spodnie z nogawkami XL nie każdemu pasują. Zdecydowanie lepiej będą w nich wyglądały wysokie dziewczyny. Przy niskim wzroście mogą dodawać sylwetce ciężkości i optycznie ją skracać. Oczywiście, zawsze można ratować się bardzo wysokimi szpilkami. Wydłużyć nogi pomogą również modele z wysokim stanem.

Zajrzyj do GALERII i zobacz, gdzie znaleźć najciekawsze fasony.

RESERVED Spodnie damskie w okazje.info

Mango Spodnie damskie w okazje.info

Mango Spodnie damskie w okazje.info

Więcej o:
Copyright © Agora SA