Co na zmarszczki dla 30-latki? Kosmetyki do 30 zł

Pierwsze zmarszczki? Najwyższa pora zadbać o odpowiednią pielęgnację, która nie musi być droga. Co powiesz na limit cenowy do 30 złotych?

Prewencja przeciwzmarszczkowa jest przez większość z nas niedoceniana. Zapominamy o wadze nawilżania, ochrony przeciwsłonecznej i roli wyglądu dla dobrego samopoczucia. Najczęściej zaczynamy intensywniejszą pielęgnację, gdy na twarzy pojawiają się głębsze i bardziej widoczne zmarszczki, których można się pozbyć tylko w gabinecie medycyny estetycznej. Po co wydawać tysiące złotych na zabiegi albo wpadać w zdenerwowanie wiecznie porównując się do innych, gładszych twarzy? Wystarczy przecież odrobina systematyczności i choćby niedrogi krem.

25,99 zł regenerujący krem uelastyczniający na noc Lirene25,99 zł regenerujący krem uelastyczniający na noc Lirene fot. regenerujący krem uelastyczniający na noc Lirene - 25,99 zł fot. regenerujący krem uelastyczniający na noc Lirene - 25,99 zł

Jeśli choć odrobinę zmobilizowałyśmy was do zadbania o skórę twarzy i dekoltu, zajrzyjcie do GALERII naszych kosmetycznych propozycji z limitem cenowym - 30 złotych. Kosmetyki te nie są drogie, mają skład odpowiedni dla trzydziestolatek i z powodzeniem nawilżą, ujędrnią i będą zapobiegać zmarszczkom.

Jak jest z wami - myślicie o przyszłości i dbacie o cerę z wyprzedzeniem, czy raczej odkładacie pielęgnację do czasu pojawienia się pierwszych zmarszczek?

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Czytaj dalej:

Różowa Wstążeczka - kup i pomóż!

Tapery na jesień i zimę 2012/13

Stosujesz prewencję przeciwzmarszczkową?
Więcej o: