WYPRZEDAŻ: rozpinane swetry do 100 zł!

Korzystajmy z wyprzedaży! To czas najbardziej opłacalnych zakupów i możliwości uzupełnienia garderoby za niewielkie pieniądze. Dzisiaj przeglądamy modele rozpinanych swetrów do 100 złotych - a wierzcie nam, jest ich mnóstwo!

W każdym sklepie szaleją wyprzedaże . Czas skorzystać z promocyjnych cen i wybrać się po dzianinę! Dlaczego akurat rozpinane swetry ? Bo zima ma dopiero przyjść, a wówczas przyda się coś ogrzewającego, a gdyby pogoda była w kratkę, najwygodniej założyć coś, co można łatwo i szybko zdjąć.

Swetry MangoSwetry Mango kolaż Anna Szulc

Fot. swetry Mango

W sklepach aż roi się od klasycznych kardiganów w przeróżnych kolorach i z różnymi dodatkami, na przykład kokardkami przy kieszeniach, lamówkami o innej barwie czy lśniącymi detalami. Poza tym sporo sweterków bez zapięć o luźno opadających połach i grube dzianiny idealne na mróz.

Zapraszamy do obejrzenia naszych 107 propozycji w GALERII i przypominamy - jeśli coś z tych ubrań szczególnie się Wam spodoba, nie zwlekajcie i od razu pędźcie do sklepu, żeby trafić na dany model i swój rozmiar!

Czytaj dalej:

Najlepsze sesje bieliźniane roku - głosuj!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.