Klasyczne czarne czółenka do 200 zł

Nieprzemijający must have każdej szafy - pełne czarne czółenka na obcasie, które będą idealnym rozwiązaniem na wiele okazji. Zobacz gdzie można je kupić w cenie niższej niż 200 zł!

Czarne czółenka to obuwniczy obowiązek każdej kobiety - zwłaszcza w klasycznej wersji z zakrytym noskiem i na wąskim obcasie. Te niższe będą idealne do pracy , a wyższe na wszelkie inne okazje, podczas których chcemy wysmuklić optycznie ciało, co najlepiej nam wyjdzie, jeśli założymy do nich rajstopy w tym samym kolorze.

Jeśli marzą ci się takie pantofle, ale dosłowną klasykę uważasz za nudną, sięgnij po buty "ze smaczkiem" - na przykład w postaci różowej szpilki, jak w poniższym modelu od Zary , który kupisz tej jesieni i zimy za 149 zł :

Czarne czółenka z różową szpilką od ZaryCzarne czółenka z różową szpilką od Zary Zara

Fot. czarne czółenka z różową szpilką od Zary

Takie obuwie można zestawiać na wiele sposobów. Najpopularniejszym jest wersja biurowa , czyli do wszelkich princesek, "powściągliwych" małych czarnych, żakietów, koszul, garniturowych spodni i klasycznych kardiganów. Innym popularnym rozwiązaniem jest wybór modeli tego typu na oficjalne i eleganckie okazje , na przykład na śluby, kolacje z ukochanym czy wszelkie inne wymagające od nas wytwornej sukienki. Nam najbardziej podoba się w prostej, miejskiej wersji w wydaniu sexy , czyli podkreślające krągłości granatowe dżinsy i najzwyklejszy w świecie tank top lub T-Shirt.

Zajrzyjcie do naszej GALERII , znajdziecie w niej aż 31 modeli czarnych czółenek na obcasie do 200 zł !

Czytaj dalej:

Jesienne nowości w Hego's - założyłabyś?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.