adidas Originals for women - wiosna/lato 2011

Klasyka i sportowy luz, zaczerpnięty z ulicznych trendów mody - adidas Originals wprowadza damską kolekcję ubrań.

Tego nam brakowało - kobiety nie mogą być gorsze, skoro faceci mają swoje kolekcje mody, to my powinnyśmy mieć je tym bardziej. Adidas poszedł za tym sposobem rozumowania i zaprojektował kolekcję adidas Originals dla kobiet .

To całkiem nowa odsłona mody streetowej, stworzona dla wymagającej i świadomej siebie dziewczyny . Ma podkreślać oryginalność i indywidualizm młodej kobiety, która żyje z duchem czasu i duchem miasta.

Kolekcja obejmuje ubrania, buty i dodatki a na jej hity zapowiadają się buty :

* kolorowa kolekcja butów, wśród których są modele M ATTITUDE LOGO. Swój charakterystyczny look zawdzięczają damskiej wariacji na temat butów do koszykówki stylizowanych na lata 80 . Duże i nietypowo umiejscowione logo od razu wpada w oko.

* Kolejnym hitem tej wiosny będą skórzane buty sięgające do połowy łydki STAN BOOT W KAWAII pasujące zarówno do fantazyjnych, jak i klasycznych stylizacji. Modnym krokiem będą też szły właścicielki bardzo kobiecych balerinek w srebrnym kolorze z czarnymi dodatkami.

Niebieski kombinezon w stylu hoodie + buty rodem z lat 70., adidas Originals for women

Fanki oldskula polubią damską wersję flock track top . Niebieski kombinezon w stylu hoodie, z krótkimi nogawkami oraz rękawem zachwyca pięknym kolorem oraz wszytą wzdłuż bluzki białą koronką. I tu znowu buty starają się zgarnąć palmę pierwszeństwa: wygodne, w tym samym co kombinezon kolorze, inspirowane butami do biegania z lat 70 . Dodatkowo na butach znalazły sią małe, błyszczące wisienki, także w kolorze blue.

Dla miłośniczek koloru violet, adidas Originals przygotował klasykę gatunku, czyli znane na całym świecie Firebird'y . Bluza i spodnie mają trzy charakterystyczne paski poprowadzone wzdłuż rękawów oraz nogawek. Całość uzupełniają liliowe buty.

Skoro kolekcja jest kobieca, to musiały się w niej znaleźć sukienki - o wyraźnym nowoczesnym kroju, z dużymi wycięciami na szyi oraz ramionach. Oryginalną propozycją jest również bluzka S Circle Top, którą możemy dowolnie stylizować, dzięki dwustronnej wersji kolorystycznej. Tym sposobem, w szafie z jednej bluzki robią się dwie z widocznym monogramem marki.

Zdjęciom streetowym towarzyszą też letnie stylizacje . Znajdziemy więc różne modele bikini - jednokolorowe oraz w paski , które dopełnią żółte japonki wiązane na kostce. Uzupełnieniem kolekcji stworzonej specjalnie dla kobiet są torby i plecaki ST.

Kolekcje adidas Originals są dostępne w salonach marki w Krakowie (Bonarka City Center i Galeria Krakowska), Łodzi (Manufaktura) i Poznaniu (Stary Browar) oraz w wybranych sklepach adidas w Polsce.

Więcej:

David Beckham i James Bond dla adidas Originals

Więcej o: