Ekskluzywna kolekcja Wojas by Michał Szulc

Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z elegancją, minimalizm i wysmakowane detale - taka właśnie jest kolekcja zaprojektowana przez Michała Szulca dla marki Wojas. Sprawdź sama!

To wyjątkowa linia obuwia, która swoją prapremierę miała podczas ostatniego pokazu projektanta. W październiku pierwsze modele trafią do sprzedaży! W limitowanej kolekcji będą dostępne wysokie kozaki w dwóch wersjach kolorystycznych.

Michał Szulc dwa razy do roku prezentuje swoje autorskie kolekcje, zgodnie z rytmem modowych trendów. Ma swój charakterystyczny, wypracowany styl, który tym razem zdecydował się przełożyć na projektowanie obuwia, we współpracy z marką Wojas. Tak powstała linia butów, która po raz pierwszy została zaprezentowana podczas jubileuszowego pokazu projektanta Hold the rivers.

W tym sezonie w wielkim stylu powracają kozaki i to właśnie one jako pierwsze trafią do sprzedaży! Te zaproponowane przez Szulca doskonale wpisują się w obowiązujące trendy. Monochromatyczna czerń została przełamana szerokim pasem skóry o wężowej fakturze, nałożonejna obcasy oraz na opinający kostkę szeroki pas. Kolejną propozycją są kozaki wykonane z naturalnej skóry w kolorze głębokiej szarości, w ciekawy sposób zostały zaakcentowane szerokim skórzanym pasem w odcieniu metalicznego srebra.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Agora SA