Koronkowe sukienki - przegląd najładniejszych modeli

Obejrzyj nasz przegląd najładniejszych sukienek koronkowych na specjalne wieczory.

Cóż może być bardziej seksownego niż koronka ? Według nas, chyba nic aż tak bardzo nie sprawia, że kobieta wygląda niezwykle atrakcyjnie.

Należy jednak pamiętać, że tak jak ze wszystkim innym, z koronką również nie można przesadzać, gdyż uzyska się zupełnie odwrotny efekt. W przypadku koronkowej sukienki radzimy, aby koronka, z której jest wykonana była drobna i delikatna. Wtedy można ją zestawić ze stonowanym żakietem i gładkimi czółenkami na obcasie.

Jeżeli chodzi o idealne dodatki do koronkowej sukienki, to tak jak w przypadku butów i żakietu, radzimy, aby również nie rzucały się mocno w oczy. Polecamy torebki w stonowanych kolorach, bez żadnych wzorów i ozdób. Biżuteria powinna być delikatna. Z koronką świetnie będą wyglądać modne w sezonie jesiennym perły oraz delikatne cyrkonie. Można zaryzykować i sięgnąć po ażurową biżuterię, ale pod warunkiem, że jej wzór będzie skromny.

Dziś stworzyliśmy przegląd sukienek koronkowych idealnych na specjalne okazje, chociaż wśród nich znajdą się też modele, które będą odpowiednie także na co dzień. Znajdź swój ideał!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.