Czarna pasta wybielająca zęby? Tak to możliwe - poznaj Curaprox!

Marzysz o białych zębach? Może w osiągnięciu perfekcyjnej bieli pomoże Ci czarna pasta do zębów!

Curaprox to szwajcarska marka zajmująca się wytwarzaniem produktów do higieny jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej. Tym razem marka wyprodukowała zaskakującą pastę do zębów Black is White.

Black is White to czarna pasta do zębów, której zadaniem jest wybielenie. Swój czarny kolor zawdzięcza obecności aktywnego węgla, który neutralizuje cząsteczki powodujące przebarwienia. To, co wyróżnia pastę na tle innych to to, że jest całkowicie bezpieczna dla szkliwa. Jej formuła nie opiera się na działaniu substancji ściernych i szkodliwych związków chemicznych. Ponadto posiada orzeźwiający limonkowy smak.

Black is WhiteBlack is White Black is White Curaprox Black is White Curaprox

Co, więc zawiera pasta Black is White?

-AKTYWNY WĘGIEL to główny składnik pasty, który jest odpowiedzialny za jej delikatność i czarny kolor. Usuwa przebarwienia bez ingerencji w strukturę szkliwa. Ma zdolność wiązania się z taninami - składnikami znajdującymi się z kawie, herbacie, owocach czy przyprawach, które powodują żółtawy osad.

-FLUOREK SODU działa szybko, utrzymuje mocne i zdrowe szkliwo, neutralizuje poziom kwasów. Pasta zawiera 1450 ppm fluorku sodu.

-HYDROKSYAPATYT ze względu na podobną strukturę do szkliwa zęba, służy jako ochronna powłoka i odbudowuje je. Zapobiega powstawaniu próchnicy. Pasta zawiera 15000 ppm sodium hydroksyapatytu (Nano).

-SYSTEM ENZYMÓW pasta zawiera naturalnie występujące w ślinie enzymy, które dodatkowo wzmacniają jej antybakteryjne i przeciwwirusowe działanie. Ponadto enzymy te chronią zęby przed próchnicą i pomagają zwalczać suchość w jamie ustnej.

Pasta Black is White może być stosowna jako pasta codziennego użytku dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia. Dostępna jest w komplecie z miękką szczoteczką Curaprox ultrasoft CS 5460 , również w wersji White is Black o wyjątkowo delikatnym smaku.

I jak? Skusiłybyście się na taką czarną pastę? Według nas brzmi zachęcająco!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.