C&A: plażowe akcesoria (bikini, kostiumy, buty, torebki, kapelusze)

Zobacz przegląd ponad 60 akcesoriów marki C&A! Wśród nich znajdziesz wszystko, co może się przydać na plaży: bikini, kostiumy, buty, torebki, kapelusze oraz pareo.

Marka C&A swojej kolekcji na lato 2015 proponuje zarówno bikini , jak i jednoczęściowe stroje kąpielowe . Znajdziesz wśród nich jednokolorowe modele oraz nawiązujące do retro paski czy kropeczki. Nie zabrakło również motywów roślinnych, które podano nam tym razem w czarno-białej wersji.

Plażowy "look" uzupełnią słomkowe kapelusze . Możesz wybierać spośród kobiecych propozycji o szerokich rondach oraz wśród bardziej sportowych wersji. C&A proponuje również sukienki plażowe i pareo . Wszystkie mają kolor czerwony, który idealnie pasuje do każdego z kostiumów kąpielowych z oferty marki.

Idąc na plażę nie zapominamy o torbie lub plecaku . Są nam niezbędne, by zabrać najpotrzebniejsze rzeczy. Przeglądając ofertę C&A nie będziesz zawiedziona. Znajdziesz w niej zarówno małe modele na ramię, jak i nieco większe kolorowe szoperki. Najpojemniejsze wydają się być torby i plecaki w stylu Boho z modnymi frędzlami.

Pełen przegląd akcesoriów oferowanych w kolekcji C&A na lato 2015 znajdziesz w galerii zdjęć.

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.