Testujemy kosmetyk: Revive Lashes

Zobacz, czy kosmetyk Revive Lashes spełnił nasze oczekiwania.

Każda z nas marzy o pięknych, mocnych, długich i gęstych rzęsach, które po pomalowaniu będą wyglądały niczym szkrzydła motyla. My też marzymy, dlatego postanowiłyśmy przetestować kosmetyk do pielęgnacji rzęs Revive Lashes . Na rynku istnieje wiele podobnych kosmetyków, które obiecują nam, że po regularnym stosowaniu nasze rzęsy będą wyglądać zdrowiej i dwa razy lepiej. Czy Revive Lashes jest w stanie nam to zapewnić? Jednak zanim odpowiemy na to pytanie, przestawimy wam ten produkt w kilku słowach.

Revive Lashes to stymulujące serum do rzęs stworzone przez Laboratorium Kosmetyczne FlosLek. Według producenta gwarantuje ono spektakularne efekty dzięki innowacyjnemu kompleksowi składników Bimalalsh Complex (Bimatoprost+Widelash+ekstrakt ze świetlika lekarskiego). Składniki te pozytywnie wpływają na porost, zagęszczenie i wydłużenie rzęs oraz brwi. Bimatoprost przyśpiesza wzrost rzęs, hamuje ich wypadanie, wzmacnia i pogłębia kolor. Widelash wzmacnia włókno i mieszek włosa oraz odbudowuje jego strukturę. Ekstrakt ze świetlika lekarskiego działa przeciwzapalnie, zapobiega podrażnieniom, likwiduje obrzęki, a także przynosi ulgę i ukojenie.) Producent radzi, aby stosować serum regularnie przez 3 tygodnie na noc przed pójściem spać i obiecuje wydłużenie rzęs aż o 57%.

Nasza ocena:

Stosowałam serum zgodnie z zaleceniem, czyli regularnie przez 3 tygodnie. Na początku podchodziłam do tego dosyć sceptycznie, gdyż poprzednie kosmetyki, których używałam nie przyniosły pożądanego efektu. Moje rzęsy już od jakiegoś czasu są słabe. Wypadają oraz są dosyć cienkie i rzadkie, dlatego chciałam znaleźć coś, co mi w końcu pomoże. Ostatecznością byłoby zagęszczenie u kosmetyczki.

Serum Revive Lashes nakłada się jak eyeliner u samej nasady rzęs. Ja dodatkowo smarowałam pędzelkiem także całą długość rzęs oraz brwi. Po nałożeniu przez parę minut można odczuć lekkie pieczenie, ale to tylko oznaka tego, że serum zaczyna działać.

Efekty? Rzeczywiście są! Teraz po trzech tygodniach zauważam znaczną poprawę. Rzęsy już tak się nie łamią, stały się lekko ciemniejsze, a po pomalowaniu mascarą wyglądają naprawdę zachwycająco.

Ogólna ocena : bardzo dobry. Cena jest może mało przystępna, ale moim zdaniem warto. Poza tym produkt jest bardzo wydajny. Spokojnie starczy na kilka miesięcy, po których efekty z pewnością będą jeszcze lepsze.

Materiały partnerów

zobacz kosmetyki do pielęgnacji rzęs

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.