Answear.com - przegląd torebek typu shopper

Szukasz torebki, która oprócz tego, że będzie stylowa, to jeszcze pomieści wszystkie rzeczy, które każda kobieta lubi mieć przy sobie? Jeśli tak, to postaw na shopper bag!

Podstawową cechą dobrej torebki typu shopper jest jej niezwykła pojemność. Ten wielofunkcyjny model jest idealny, gdy szukasz czegoś, w czym pomieszczą się nie tylko wszystkie niezbędne drobiazgi, ale także zakupy czy kurtka, którą zdejmiesz, kiedy wiosenne słońce bardziej przygrzeje.

Współczesna kobieta potrzebuje torby, która przede wszystkim odznaczać się będzie praktycznością, dlatego nikogo nie zdziwi fakt, że torebka typu shopper od kilku sezonów jest jednym z najchętniej wybieranych modeli. Shopperka odznacza się swoją niezwykła funkcjonalnością. Duży notes, buty na zmianę, kosmetyczka, portfel czy nawet pampersy dla dziecka - lista przedmiotów, które kobieta musi mieć przy sobie, jest dość długa. Dlatego warto postawić na torbę, która będzie się wyróżniać nie tylko modnym wyglądem, ale także solidnym wykonaniem.

W naszej galerii zdjęć przedstawiamy wam przegląd najciekawszych torebek typu shopper dostępnych na Answear.com .

Materiały partnerów gazeta.pl

GINO ROSSI - TOREBKA zobacz >

Torebka - Mango zobacz >

Torebka - MEDICINE zobacz >

Torebka - MEDICINE zobacz >

Torebka - Mango zobacz >

Torebka - G-Star Raw zobacz >

Torebka - Guess Jeans zobacz >

Calvin Klein Jeans - Torebka Carsten Large Tote zobacz >

Biżuteria - ANSWEAR zobacz >

Więcej o:
Copyright © Agora SA