Wydarzenie: premiera butów Reebok ZPump Fusion

10 marca w Soho Factory w Warszawie zaprezentowano najnowszy model butów do biegania Reebok ZPump Fusion. Na Evencie prowadzonym przez Marcina Prokopa zjawiły się uwielbiające sport gwiazdy. Kto? Sprawdź w naszej galerii zdjęć?

Paulina Sykut-Jeżyna, Aneta Zając, Paulina Holtz, Kaja Śródka, Monika Mrozowska, Marcelina Zawadzka, Sławek Uniatowski, Marika, Michał Baryza, a także ambasadorka marki Reebok - Kamila Szczawińska to niektóre z gwiazd, które zjawiły się na prezentacji najnowszego modelu butów Reebok w Soho Factory. Co ich skłoniło do uczestniczenia w wydarzeniu? Oczywiście miłość do sportu!

"Biegam już od kilku lat - tą pasją zaraził mnie mój brat. Z pewnością wypróbuję buty ZPump Fusion, bardzo podoba mi się pomysł z wtłaczaniem powietrza do butów za pomocą przycisku!" - twierdzi Aneta Zając.

Kaja Śródka, Kasia Nova, zdjęcia: AkpaKaja Śródka, Kasia Nova, zdjęcia: Akpa Kaja Śródka, Kasia Nova, zdjęcia: Akpa Kaja Śródka, Kasia Nova, zdjęcia: Akpa

Czym najnowszy model butów Reeboka różni się od poprzedników? Buty w pełni dopasowują się do stopy biegającego. Zostały wyposażone w komorę, która po naciśnięciu specjalnego przycisku w bucie, wypełnia powietrzem puste miejsca wokół stopy, aby buty były lepiej dopasowane. W podeszwie zastosowano podobną geometrię do tej stosowanej w oponach sportowych o najwyższej przyczepności.

Przybyłe na premierę gwiazdy twierdzą, że są zachwycone ZPump Fusion. Jesteśmy ciekawe Waszej opinii. Gdy tylko uda Wam się je wypróbować, opiszcie nam swoje wrażenia!

Materiały partnerów gazeta.pl

Tenisówki i trampki Pump Omnilite by Reebok zobacz >

Reebok FREESTYLE HI Tenisówki i Trampki wysokie biały zobacz >

Reebok Classic PRINCESS Tenisówki i Trampki white zobacz >

Reebok Classic GL 6000 ATHLETIC Tenisówki i Trampki flat greysteelcoral glow zobacz >

Reebok Classic Tenisówki i Trampki moon white/coral/coral glow/white zobacz >

Reebok Classic FREESTYLE HIGH SPIRIT Tenisówki i Trampki wysokie coral glow/white zobacz >

Reebok Classic REEFUNK II Tenisówki i Trampki wysokie trek grey/coral/paperwhite zobacz >

Reebok CARDIO WORKOUT RS Obuwie treningowe flat grey/crystal blue/citrus glow/white zobacz >

Bluza Damska Szara SEX zobacz >

Reebok Rajstopy black zobacz >

Reebok DANCE URTEMPO MID 2.0 Obuwie do tańca stinger yellow/indigo/blue/pink/white zobacz >

Reebok DANCE URTEMPO MID 2.0 Obuwie do tańca white/citrus glow/steel zobacz >

Więcej o:
Copyright © Agora SA