Testujemy kosmetyk: Waniliowe mleczko pod prysznic Le Petit Marseillais

Testujemy waniliowy żel pod prysznic znanej francuskiej marki Le Petit Marseillais. Zobacz naszą ocenę.

Le Petit Marseillais to francuski producent kosmetyków do higieny ciała, sporządzanych z naturalnych składników. Marka często zaskakuje swoimi produktami, szczególnie doborem składników z jakich są skomponowane oraz przepięknymi zapachami, ale czy rzeczywiście kosmetyki tej marki działają tak jak zapewnia ich producent? Sprawdziliśmy.

Przetestowaliśmy między innymi żel pod prysznic Lait de Vanille (Kremowy żel pod prysznic "Mleczko waniliowe"). Zdaniem producenta skóra po umyciu staje się aksamitnie gładka, mleczko łatwo się spłukuje oraz pozostawia na ciele łagodny, waniliowy zapach.

Nasza ocena

Pierwsze wrażenie to oczywiście zapach mleczka. Należę do ludzi, którzy nie lubią zapachu wanilii, dlatego spodziewałam się, że zapach tego kosmetyku mnie odrzuci, ale tak się nie stało. Trzeba przyznać, że mleczko pachnie niezwykle delikatnie. Ten waniliowych zapach nie należy do tych duszących. Pachnie jak waniliowe lody. Miłe zaskoczenie.

Mleczko rzeczywiście łatwo się spłukuje. Po umyciu skóra może nie jest zachwycająco aksamitna, ale trzeba przyznać, że jest dobrze nawilżona i miękka. Delikatny zapach utrzymuje się na ciele jeszcze jakiś czas po umyciu.

Ogólna ocena: bardzo dobra.

Reklama

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.