Jak dobrać czerwoną szminkę?

Czerwień niejedno ma imię. Jeśli podoba Ci się na ustach innych kobiet, ale nie na Twoich własnych, prawdopodobnie nie znalazłaś jeszcze właściwego odcienia czerwonej szminki.

Czerwień jest kolorem, który pasuje praktycznie każdej kobiecie, tylko trzeba znaleźć jej odpowiedni odcień...

Blondynki

Blondynki o ciepłej karnacji pięknie wyglądają w koralowej czerwieni. Panie o jasnych włosach ze srebrnym, zimnym połyskiem powinny dobrać czerwoną szminkę wpadającą w róż lub inny zimny, ale jasny odcień.

Szatynki

Szatynki o kasztanowym odcieniu włosów i oliwkowej cerze mogą wybierać w szerokim wachlarzu odcieni czerwieni. Jest to kolor wręcz stworzony dla nich! Pięknie im w miedzianym, wiśniowym i burgundzie, a także w czerwieni karminowej. Sprawdzą się wszystkie czerwienie wpadające w brąz lub pomarańcz.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Rudy kolor włosów

Rudy kolor włosów zazwyczaj łączy się z bardzo jasną cerą i piegami. Ten typ kolorystyczny rozkwitnie w czerwieni wpadającej w pomarańcz, brąz oraz w czerwieni karminowej. Możesz eksperymentować ze wszystkimi ciepłymi i niezbyt ciemnymi odcieniami tego koloru.

Brunetki

Brunetki zazwyczaj reprezentują zimny typ kolorystyczny i takie odcienie czerwieni powinny wybierać. Mają wyrazistą urodę, więc mogą sobie pozwolić na ciemne i nasycone kolory. Z myślą o nich stworzono szminki w kolorze amarantowej czerwieni.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.