XII edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Trwają przygotowania do największego wydarzenia modowego w Polsce: FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Tydzień Mody odbędzie się w dniach 16-19 kwietnia 2015 r.

W tym roku FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbędzie się w nowej lokalizacji- hotelu DoubleTree by Hilton wraz z kompleksem filmowo - dźwiękowym Kino 3D Wytwórnia. Organizatorzy są w trakcie przygotowań. Już teraz firmy z branży modowej mogą wysyłać swoje zgłoszenia do strefy Showroom. W niedługim czasie poznamy też nazwiska projektantów spośród których zostaną wybrani Ci, którzy w kwietniu pokażą swoje premiery na sezon jesień/zima 2015.

Reklama

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Celem imprezy jest wspieranie polskiej branży modowej. Jej charakter balansuje na granicy sztuki i biznesu. Możemy podziwiać kolekcje uznanych projektantów, modę offową oraz debiutantów OFF Out Of Schedule. Showroomy są miejscem, w któym goście Tygodni Mody mogą zapoznać się z autorskimi projektami i od razu je kupić. O randze FashionPhilosophy Fashion Week Poland świadczy chociażby fakt, że znalazły się w oficjalnym światowym kalendarzu Tygodni Mody. Można było na nich spotkać takie sławy jak Kenzo, Agatha Ruiz de la Prada, Patrizia Gucci, Diane Pernet czy Marios Schwab.

Wybieracie się?

Reklama

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o: