Projekt: buty

Kochasz piękne buty? Nie jesteś w tej miłości osamotniona. Podzielają ją projektanci nowej polskiej marki ShoeProject. Zobacz ich ręcznie robione buty.

ShoeProject to nowa, polska marka oferująca ręcznie robione obuwie. To buty z prawdziwą duszą: tworzone z najwyższej jakości naturalnych skór i z wielką dbałością o każdy szczegół. ShoeProject działa w duchu Slow Fashion , tworząc najmodniejsze modele w uniwersalnych odsłonach. W kolekcji wiosennej można znaleźć między innymi zamszowe szpilki w soczystych kolorach, bajkowe lordsy, baleriny ze specjalną edycją klipsów How do I look oraz pantofelki w szpic . Wszystkie ręcznie wykonane.

Żyj wolniej, kupuj "z głową"

Słyszałyście o ruchu Slow Food będącym alternatywą dla Fast Food? Zasady w nim panujące można przełożyć na wszystkie aspekty naszego życia. Nie musimy kupować dużo, szybko i jak najtaniej. Dobierając rzeczy, którymi się otaczamy zwracajmy uwagę z jakich materiałów są wykonane, gdzie zostały wyprodukowane i jakiej są jakości. Dzięki temu posłużą nam przez lata, a nie przez kilka prań!

Podczas zakupów nie musisz się spieszyć. Z badań wynika, że korzystamy jedynie z połowy ubrań w naszych szafach. Znasz to? Robisz porządek w szafie, wyrzucasz niepotrzebne rzeczy i zastępują je nowe... niepotrzebne i nie pasujące do siebie nawzajem. Kupione okazyjnie i w pośpiechu, bez zastanowienia ubrania często okazują się zupełnie nieprzydatne.

Slow Fashion to ruch, który przekonuje, że wcale nie potrzebujesz ogromnej ilości ubrań i butów. Lepiej jest mieć ich kilka, ale świetnej jakości. Kupowanie "z głową" to stawianie na rzeczy uniwersalne, które będą pasować do mnóstwa stylizacji i posłużą nam wiele lat . W myśl tej zasady działa nowopowstały koncept ShoeProject.

Z miłości do butów

ShoeProject to marka, która powstała z miłości do pięknych butów i polskich produktów. Jej założycielka i pomysłodawczyni postanowiła udowodnić, że polska moda ma bardzo dużo do zaoferowania, również w tak trudnym i wymagającym temacie jakim jest obuwie. ShoeProject jest efektem połączenia rzemieślniczego fachu i długoletniej tradycji polskich szewców z najnowszymi trendami i efektownym designem.

W ofercie marki znajdują się modele, które łączą w sobie najnowsze trendy, wysoką jakość wykonania i wygodę . "Staram się, aby były to takie buty, w jakich sama chciałabym chodzić - najmodniejsze modele, piękne i kolorowe, które pasują do różnych stylizacji." - mówi Aneta Lazurko, założycielka i projektantka ShoeProject. Dzięki najwyższej jakości wykonania, buty ShoeProject będą Ci służyć dłużej niż niejedna para z Twojej szafy.

Buty, o jakich marzysz

Oprócz stałej kolekcji, w ShoeProject można zamówić również buty spersonalizowane , zrobione na indywidualne zamówienie. Dostępne modele mogą zostać wykonane z dowolnego rodzaju skóry, w wybranym przez Ciebie kolorze. Jeżeli wśród oferowanych przez markę modeli nie znalazłeś tych wymarzonych, zespół ShoeProject wykona je specjalnie na Twoje zamówienie.

Buty ShoeProject są dostępne na stronie internetowej ShoeProject.

Już teraz zobacz je w naszej galerii!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.