Podkreśl swoją sylwetkę: pastelowe sukienki InkaStyl

Młodzieżowo-sportowa elegancja i dziewczęce modele sukienek w atrakcyjnych cenach. Co wy na to?

Propozycja marki to istna feria podążających za aktualnymi trendami barw i wzorów. Wszystkie sukienki uszyto z miękkich i przewiewnych dzianin - znaku rozpoznawczego marki. Wiosenno-letnia kolorystyczna oferta producentów spod szyldu InkaStyl to przede wszystkim pastele . Dominują pudrowe róże, pistacja, mięta. Pastelową paletę przełamują propozycje w soczystych kolorach owocowych sorbetów. W bieżącej ofercie marki nie mogło zabraknąć żywego błękitu i najmodniejszego w tym sezonie zestawienia czerni i bieli.

InkaStylInkaStyl kolaż Groszki.pl kolaż Groszki.pl

Wszystkie modele zaprojektowano tak, by wydobywały atuty kobiecej sylwetki . W kolekcji znajdziemy zarówno zupełnie obcisłe, ołówkowe sukienki, jak i wzory rozkloszowane, podkreślające talię . Do tego ceny sukienek nie są wygórowane i każda z nas może sobie pozwolić na jedną z nich. Produkty marki InkaStyl dostępne są w sklepie internetowym: www.inkastyl.eu, a teraz możecie obejrzeć je w GALERII .

Propozycja marki to istna feria podążających za aktualnymi trendami barw i wzorów. Wszystkie sukienki uszyto z miękkich i przewiewnych dzianin - znaku rozpoznawczego marki. Wiosenno-letnia kolorystyczna oferta producentów spod szyldu InkaStyl to przede wszystkim pastele. Dominują pudrowe róże, pistacja, mięta. Pastelową paletę przełamują  propozycje w soczystych kolorach owocowych sorbetów. W bieżącej ofercie marki nie mogło zabraknąć żywego błękitu i najmodniejszego w tym sezonie zestawienia czerni i bieli.

Wszystkie modele zaprojektowano tak, by wydobywały atuty kobiecej sylwetki. W kolekcji znajdziemy zarówno zupełnie obcisłe, ołówkowe sukienki, jak i wzory rozkloszowane, podkreślające talię. Do tego ceny sukienek nie są wygórowane i każda z nas może sobie na pozwolić na jedną z nich.

Produkty marki InkaStyl dostępne są w sklepie internetowym: www.inkastyl.eu

Więcej o:
Copyright © Agora SA